Kokteilis
Baudi

“Neiespējamās misijas” sestā daļa jau nodēvēta par vienu no labākajām izklaides filmām0

Publicitātes foto

Sestā filma no “Neiespējamās misijas” sērijas jau krāj komplimentus un nodēvēta ne vien par labāko darbu visā franšīzē, bet arī par vienu labākajām žanra izklaides filmām vispār. Toms Krūzs ir izcilā formā, un savu roku filmas “Neiespējamā misija: Sekas” radīšanā pielikuši arī puiši no “Aerodium”.

Turpinot sadarbību ar Kristoferu Makvariju, kurš režisēja arī franšīzes iepriekšējo sēriju “Neiespējamā misija: Slepenā nācija” (2015), Toms Krūzs jau sesto reizi iejuties aģenta Ītena Hanta lomā. Pirms 22 gadiem uzsāktais projekts kļuvis par vienu no Holivudas īpaši pelnošiem, un tā nozīmīgumu mūsdienu popkultūras ainā novērtējuši arī Henrijs Kevils un Andžela Baseta. Viņi kuri pievienojušies “Neiespējamās misijas” aktierkomandai, kuras pamatsastāvā ir, protams, pats Toms Krūzs, kā arī Saimons Pegs, Vings Reimss, Mišela Monegana, un ne jau pirmo reizi tajā filmējušies arī Rebeka Fērgusone, Aleks Boldvins un Šons Hariss. Tātad vairāk nekā vilinošs projekts, lai apslāpētu aktieriskas ambīcijas par labu augstajai mākslai un ļautos izklaidei, kas jau scenārijā sola gan draiskulības, gan pārgalvību, kā arī darbu dažādās pasaules valstīs: Francijā, Lielbritānijā, Jaunzēlandē, Norvēģijā un Apvienotajos Arābu Emirātos. Parīze, kas izvēlēta par būtisku pavērsiena punktu filmas darbībā, kļuva par vietu, kur “Neiespējamā misija” svinēja pirmizrādi, un kopš tā brīža visa grupa var priekā gavilēt, jo, par spīti filmas garumam (teju divas ar pusi stundas) un tik atpazīstamajām formulām, tā ir ļoti pieklājīgs mūsdienu izklaides piemērs, kas Hantam atkal liek glābt pasauli. Šoreiz no iespējama kodolsprādziena, ko izplānojis pustraks vīrs no viņa pagātnes.

Pārdzīvodams pagātnē nepareizi pieņemta lēmuma sekas, Hants ir nonācis starp lieliem dzirnakmeņiem, un, ja viņam paveiksies, tad, tiekot drošībā, viņš nudien varēs priecāties, ka palicis ne vien dzīvs, bet arī vienā gabalā. Droši vien tā arī nodomāja pats Toms Krūzs, kuram šīs filmas uzņemšana sagādāja gan fiziskas sāpes tiešā nozīmē (zilumi neskaitās), gan pamatīgu aizrautību, kā “Seku” kontekstā par savu debiju lielajā Holivudā atklājuši puiši no “Aerodium”. Viņiem patiešām paveicies ar materiālu, kā debitēt visaugstākajā kinolīgā, jo “Neiespējamā misija” garantē kvalitāti, un arī skatītāju balsojums ar saviem makiem skaidri norāda, ka arī šoreiz Krūzs trāpījis desmitniekā. Tiesa, montāžas telpā daļa no filmas droši varēja palikt, jo šobrīd vairākas īpaši saspringtās epizodes prasās pēc apšķērēšanas, citādi tās var arī pielīdzināt paštīksmai spēku un asprātības atrādīšanai, taču – lai paliek, jo vasarai piestāv vieglas izklaides, jo īpaši – ar ironisku humoru piesātinātas. Un, kaut arī Tomam Krūzam tik daudzu gadu garumā gadījušies arī misēkļi, viņš ar godu un cieņu spēj noturēt zvaigznes patiešām cienīga aktiera titulu, un “Neiespējamā misija” ir garants viņa vietai Holivudas Olimpā.

“Neiespējamā misija: Sekas”/”Mission: Impossible – Fallout”

  • ASV, 2018.
  • Režisors: Kristofers Makvarijs

Video par filmu:LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
6 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas