Kokteilis
Dzīvo

Negatīvs ir viņu otrais vārds: 4 zodiaka zīmes, kam piemīt izteikti daudz negatīvās enerģijas0

Foto: Unsplash

Sastopoties ar dažiem cilvēkiem ir gandrīz vai iespējams izjust fizisku diskomfortu. Saruna ar šādām personībām izraisa negatīvas emocijas un neatstāj ilgu laiku. Tas notiek tāpēc, ka tavs sarunu biedrs ir apveltīts ar izteikti daudz negatīvo enerģētiku.

Ja var ticēt astrologu apgalvojumiem, starp daudzo zodiaka zīmju pārstāvjiem šādi cilvēki ir sastopami dzimuši tikai šajās 4 zodiaka zīmēs.

4.vieta: Skorpions

Nostāties Skorpionam ceļā ir ļoti, ļoti slikta ideja. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti slaveni kā izcili manipulatori, kas, diemžēl, ir arī tikpat izcili atriebēji. Pēc strīdiem ar Skorpionu ņem vērā – viņš to neaizmirsīs nekad. Tas, ko tu vari censties darīt – pazust no viņa redzesloka.

3. vieta: Mežāzis

Šo cilvēku egoismam nav robežu – tas ir kā viena liela, staipīga masa no zinātniskās fantastikas kinofilmām. Mežāži ir ļoti ietiepīgi un reti veltī kaut minimālu interesi pret cilvēkiem, no kuriem nevar gūt nekādu izdevību sev. Turklāt viņi arī atriebīgi un nievājoši izturas pret citiem cilvēkiem. Turklāt viņi vispār „nedzird“ kritiku savā adresātā – ja arī viņi darīs kaut ko ļoti nepareizi un tu par to viņiem aizrādīsi, visticamāk, saņemsi kādu ne visai pieklājīgu izsaucienu un saruna būs pabeigta.

2.vieta: Jaunava

Saistītie raksti

Pirmajā acumirklī šie cilvēki šķiet pieklājīgi un atsaucīgi, taču esot ar viņiem saskarsmē biežāk, viņi mēdz izrādīt arī ļoti nepatīkamas rakstura īpašības. Jaunava neprot atturēties no citu kritizēšanas – nekad un nekādos apstākļos. Viss, ko tu darīsi, būs slikti. Samierinies ar to!

1.vieta: Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti lieli „aprēķinātāji“, turklāt viņiem „nav sirds“. Viņiem, runājot par cilvēcīgo attiecību faktoru, no citiem cilvēkiem vispār neko nevajag. Nekad. Arī kontaktējoties ar citiem, šie cilvēki mēdz būt netaktiski, ātri var aizsvilties un izrādīt augstprātību, tāpēc daudzi Dvīņus „apiet“ pieklājīgā attālumā un kontaktējas ar tiem tikai ļoti lielas nepieciešamības gadījumā.

LA.lv