Kokteilis
Baudi

Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”0

Publicitātes foto

Engure Cafe jau ir zināma kā vieta, kur gardi paēst un arī labi izklaidēties. Turpinot veiksmīgi iesāktās tradīcijas, omulīgajā pagalmā notiks grandiozas sezonas noslēguma svinības ar ievērojamu LIVE programmu – viesos būs The Sound Poets, Laika Suns un Dj apvienība Solid Groove.

Jaudīga vasara pelnījusi tikpat jaudīgu noslēgumu, tāpēc Engure Cafe aicina visus labas mūzikas un garda ēdiena cienītājus 24. augustā uz Enguri, kur notiks grandiozas sezonas noslēguma svinības. Engurē laipni gaidīti viesi jau pa dienu, jo plkst. 17:00 Engures Ostā notiks SUP izaicinājuma kauss SOLO (bērni, jaunieši, pieaugušie ) un TANDEM (komanda līdz 250 kg ) kategorijās. Reģistrēties SUP izaicinājumam var pa tālr. 26565812 vai sūtot SMS ar savu vārdu un kategoriju. Dalības maksa – 5 EUR.
Kad supošanas izaicinājums pievarēts un ēstgriba apmierināta Engure Cafe vai Kafff, var nodoties mūzikai, un šoreiz tai ir īpaša programma.

Publicitātes foto

Saistītie raksti

Plkst. 21:00 uz skatuves dēļiem kāps Laika Suns, bet pēc tam labi iesilušās balsis varēs izpausties līdz ar The Sound Poets mūziku. Vecās labās dziesmas un jaunās, tik ļoti lipīgās – tas viss būs dzirdams Engure Cafe radošajā pagalmā. Vakara ballīte un karstās dejas līdz rīta gaismai turpināsies ar Dj apvienību SOLID GROOVE (Reno, Laizāns, LP). Lieliska mūzika, patīkama atmosfēra, gardi ēdieni, izcili dzērieni un karstas dejas līdz rītausmai garantētas!

Ieeja koncertos ir bez maksas!

Publicitātes foto

LA.lv