Kokteilis
Mīli

Ne soli pa kreisi: TOP 3 visuzticamākie zodiaka zīmju pārstāvji0

Foto: Unsplash

Uzticība attiecībās ir ļoti vērtīga valūta: to vēlas visi, bet maz kurš var iedot. Tieši tāpēc šādi uzticami cilvēki, kas savai otrai pusītei ir uzticīgi attiecībās arī tad, kad viss “neiet tik gludi”, ir zelta vērtē. Šo 3 zodiaka zīmju pārstāvji, visdrīzāk, attiecībās, kas ir jau uz sabrukšanas robežas turēsies līdz pēdējam, izrunāsies, bet nekad nekrāps savus mīļotos viņiem aiz muguras.

Vērsis

Vērsim riebjas meli un izlikšanās, tāpēc viņš pats cenšas darīt visu, lai tajos “nesapītos” un tos nepraktizētu. Vērsis, kas nodibinājis ģimeni, pret šo lomu attiecas ārkārtīgi nopietni un atbildīgi. Šiem cilvēkiem pat doma vien, ka viņš varētu tikties ar kādu citu, ir nepatīkama, jo viņš necieš melus un izlikšanos.
Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē neuzskata par primāro fizisko tuvību, bet gan emocionālo. Ja nu tomēr notiek neprognozējamais un Vērsis patiešām iemīlas kādā personā ārpus attiecībām, viņš nekrāps savu otro pusīti, kamēr nebūs izbeidzis attiecības ar otru cilvēku.

Mežāzis

Mežāzis ir radis uzņemties atbildību 100% par to, ko dara, tieši tāpēc viņš nekad arī nepiekrāps mīļoto cilvēku. Šie zodiaka zīmes pārstāvji, visdrīzāk, mocīsies nelaimīgās attiecībās gadiem ilgi, taču izvairīsies kaut ko meklēt “malā”. Kad attiecības kļūs pavisam neizturamas, viņi vienkārši aizies.
Tādu pašu uzticību Mežāzis, saprotams, gaida arī no mīļotā cilvēka, taču ne vienmēr tas notiek un tas viņu dziļi ievaino. Šo cilvēku pastāvīga sakņojas itin visā – ne tikai attiecībās ar mīļoto, bet arī attiecībās ar draugiem un kolēģiem.

Jaunava

Arī Jaunavas tiek uzskatītas par ļoti saprātīgām un uzticamām personībām. Jaunava baidās no nodevības, tāpēc nekad to nenodara sev mīļajiem cilvēkiem. Ja tomēr no malas ienāk kādas vēsmas, kas varētu sagrozīt Jaunavas prātu, šie cilvēki paši ļoti ātri “iztīra” sev galvu un stingi nostājas ar abām kājām uz zemes. Visvairāk Jaunavas biedē tas, ka krāpšanu varētu uzzināt kāds tuvinieks un sāpināt šos cilvēkus. Jaunavai ģimene ir vissvarīgākā lieta pasaulē.

Saistītie raksti
LA.lv