Kokteilis
Dzīvo

Nav ar ko lepoties: vissliktākās rakstura īpašības saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Unsplash

Katrs no mums savā ziņā ir unikāls – ar tādām rakstura īpašībām, kas citos izraisa izbrīnu un prieku, taču katrā no mums ir arī tādas īpašības, ar kurām nudien nav jālepojas un visbiežāk mēs paši tās cenšamies slēpt. Lielā mērā šīs īpašības ir atkarīgas no laika, kurā mēs esam nākuši pasaulē – tātad, no zodiaka zīmes.

Lūk, kādas ir vissliktākās katras zodiaka zīmes īpašības:

Auns

Ātri uzliesmojošs. Praktiski nemaz neprot kontrolēt savas dusmas. Ļoti mīl riskēt, kura dēļ bieži nokļūst nelāgās situācijās.

Vērsis

Ļoti uzstājīgs un neprot pieņemt kompromisus. Par laimi, Vērši prot pēdējā brīdī apstāties, ja jūt, ka “aizgājuši par tālu”.

Dvīņi

Neuzticami un egoistiski cilvēki, kuru mīļākā nodarbošanās ir citu cilvēku aprunāšana un viņu nostādīšana neveiklās situācijās. Neprot rēķināties ar citu cilvēku interesēm. Tie ir cilvēki, par kuriem mēdz teikt – iedurs dunci mugurā un ies pār līķiem.

Vēzis

Bieži krīt nepamatoti panikā, uzskatot, ka “jūt”, ka būs nepatikšanas. Visbiežāk šādās situācijās nepatikšanas rada paši. Ļoti prasīgi pret citiem cilvēkiem attiecībās. Tiklīdz kaut kas “nav pietiekoši”, viņi uzskata, ka šis cilvēks viņus ir nodevis. Sava garastāvokļa vergi. Turklāt tas mainās vairākas reizes dienā.

Lauva

Izdarīs visu, lai nokļūtu uzmanības centrā – arī sabojās attiecības ar mīļiem cilvēkiem, ja tāda būs “cena”. Tāpat kā Vēži, dažkārt krīt nepamatotā panikā.

Jaunava

Visu laiku visu un visus grib kontrolēt. Ar apbrīnojamu pedantismu “sakārto” sev apkārt visu un visus – sākot no lietām un beidzot ar cilvēkiem. Tas var būt ārkārtīgi traucējoši!

Svari

Jebkas, kas notiek ne pēc plāna, izsit viņus no līdzsvara tik ļoti, ka viņi nespēj savākties vairākas dienas un “nolīdzsvarot” savus svaru kausus. Ļoti cenšas slēpt savas emocijas.

Skorpions

Ārēji šķiet mierīgi un nosvērti, taču ar izcilu nežēlību tiek galā ar tiem, kas viņiem kādreiz ir nodarījuši pāri un iekļuvuši “melnajā sarakstā” . Tāpēc – nestrīdies ar Skorpionu!

Strēlnieks

Ļoti nepastāvīgi un neaprēķināmi cilvēki – nekad nevar zināt, ko no viņiem gaidīt. Gandrīz nekad neko neizdara līdz galam. Viņus biedē jebkura rutīna, tāpēc viņi nekad ilgi neuzturas vienā vietā un vienās attiecībās.

Mežāzis

Pārlieku prasīgi pret apkārtējiem cilvēkiem. “Neauklējas” ar citiem – pat, ja tie ir veci cilvēki vai mazi bērni. Bieži ar savu “atklātību” sāpina citus cilvēkus.

Ūdensvīrs

Dažkārt viņu rīcība pilnīgi nav izprotama, kā rezultātā viņi pieļauj dzīvē lielas kļūdas un sāpina līdzcilvēkus. Nekad neatklāj savas emocijas, kas patiesībā nodara pāri gan viņiem pašiem, gan tuvākajiem cilvēkiem.

Zivis

Patīk būt “upuru” lomā un bieži viņi to arī izmanto saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Zivis arī ir spējīgas uz nekontrolējamām dusmām, naidu un prātam netveramām intrigām.

LA.lv