Nauris Brikmanis šovā “Izklausies redzēts” daudzus pārsteidzis ar izcilu sniegumu, bet intervijā žurnālam “Kas Jauns” atzinies, ka savā 30 gadu ilgajā mūžā ir sastapies ne vien ar izacinājumu un talanta apliecinājumiem, bet arī ar vientulību un dziļu depresiju.

19 gadu vecumā viņš piedzīvojis veģetatīvo distoniju. “Tas bija no pārslodzes. Eksāmenu laiks. Paralēli ļoti daudz strādāju, jo agri sāku patstāvīgu dzīvi. Pusgadu biju uz gultas ar smagām zālēm… Man neko negribējās no tā, ko grib deviņpadsmit gadīgi džeki. Kā nāca vakars, tā zem mēles vajadzēja trankvilizatoru…”

King Charles… un dāmas "Izklausies redzēts" #četrasparūkas

A post shared by Nauris Brikmanis (@naurisbrikmanis) on


Viņš atceras, kā spēlējis grupā, bet uzstāšanās laikā klubā viņu piemeklējusi lēkme – sācis trīcēt un licies, ka tūlīt nomirs. “Redzot, ka man ir slikti, grupas biedrs koncertu pusē pārtrauca. Mana drošā vieta bija tikai mana istaba. Kāpu uz rollera un tumsā traucos uz mājām. Riktīgi smags posms, biju pilnīgi nelietojams.”


Pēdējos 11 gadus Nauris iemācījies ar slimību sadzīvot un iztikt bez zālēm. “Es to vizualizēju kā tādu melnu, riebīgu masu, tad spēju to pats apspiest ar savu prātu,” viņš atzinies intervijā.