Kokteilis
Stilo

Naudas manikīrs: kurā nedēļas dienā griezt nagus0

Publicitātes foto/pixabay.com

Mēs visi griežam nagus un veicam manikīru. Bet vien retais zina, ka manikīrs var būt ne tikai skaists, bet arī noderīgs. Izrādās, griežot nagus noteiktās nedēļas dienās, var piesaistīt mīlestību, naudu un veiksmi.
Nagu griešanas process sniedz milzīgu bioenerģētisko labumu tavam organismam. Nagiem, tāpat kā matiem piemīt spēja uzkrāt sevī informāciju un emocijas, tostarp nevajadzīgās. Tomēr nagiem ekstrasensi savos padomos nepievērš tik būtisku uzmanību kā matu griešanai.
Tomēr arī nagiem un manikīram ir vērts pievērst īpašu uzmanību. Tā kā nagiem ir daudz blīvāka struktūra nekā matiem, tad arī informācija tajos saglabājas ilgāk. Bet vienlaikus ar to nagos uzkrājas mūsu emocijas un viss negatīvais, ko izlaižam caur sevi.

Publicitātes foto/pixabay.com

Pirmdiena

Nagu griešana šajā dienā palīdzēs nedēļu sākt pozitīvi, ar skaidru galvu un jaunām idejām. Ja iepriekšējā nedēļa bijusi smaga un problēmu pārpilna, tad savlaicīga nagu sakopšana atbrīvos tevi no visa liekā.

Otrdiena

Šī ir naudas diena, kas palīdzēs tev uzlabot finanšu stāvokli, ja tieši šajā dienā nolemsi atjaunot savu manikīru. Turklāt, ja tu patiesi vēlies saņemt lielu peļņu, tad ar vienkāršu nagu apgriešanu cauri netiksi. Veic pilnvērtīgu manikīru ar visām nepieciešamajām procedūrām, izmēģini roku vanniņas un novērtē nagu kutikulu stāvokli.

Trešdiena

Nagu griešana trešdien pozitīvi ietekmēs tavu privāto dzīvi un sekmēs jaunas pazīšanās. Tu varēsi savas attiecības apcelt jaunā līmenī. Bet, ja jau ilgāku laiku sapņo par bildinājumu, tad manikīrs nedēļas vidū palīdzēs noskaņot tavu otro pusīti uz vajadzīgā viļņa.

Publicitātes foto/pixabay.com

Ceturtdiena

Ceturtdien apgriezti nagi nostiprina imunitāti un uzlabo organisma vispārējo stāvokli. Jebkuras medicīniskas vai profilaktiskas procedūras, kas saistās ar veselību, dos vērā ņemamus rezultātus, ja tās veiksi pēc manikīra šajā dienā.

Piektdiena

Ja piektdien tavos plānos ir kāds ievērojams darījums, tad ir īstais laiks veikt manikīru. Pateicoties sakoptajām rokām, tu jutīsies pārliecināta, bet āda un nagi būs tev pateicīgi par rūpēm un uzmanību. Šādā stāvoklī tu varēsi būt uzdevumu augstumos un noslēgt jebkuras sarežģītības darījumu.

Sestdiena

Nagu griešana sestdien tev uzvarēs jebkuru argumentu. Tāpat vari izmēģināt laimi azartspēlēs, bet nevajag pārlieku aizrauties, jo bez manikīra uz cilvēkiem un viņu veiksmi iedarbojas arī citi faktori.

Svētdiena

Vēlēšanās piepildīšanās diena. Ja veiksi manikīru šajā dienā un procedūras laikā izteiksi savu vēlēšanos, tad tā noteikti vistuvākajā laikā īstenosies dzīvē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv