Astoto gadu pēc kārtas Latvijas dziedātāja un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica – Ērgle rīko Ziemassvētku labdarības vakarus, lai palīdzētu trūkumā esošiem bērniem. Šogad dziedātāja atkal aicina visus, kam nav vienalga, piedalīties pasākumā un apmeklēt viņas koncertu. Pasākums notiks 13.decembrī plkst. 19.00 klubā Studio 69.

Vakara viesus gaida piesātināta izklaides programma, kuru ar svētku koncertu atklās pati Natālija Tumševica – Ērgle Mirage Jazz Orchestra pavadībā. Dziedātāja izpildīs pasaules hitu kaverversijas un pašas sacerētas dziesmas, kā arī priecēs viesus ar vairākām muzikālām pirmizrādēm. Pasākumā ar dejām un muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies jaunie talanti no Exupery International School un akadēmijas ART MIX STUDIO.

Publicitātes foto

Pēc izsmalcinātām Ziemassvētku vakariņām pasākuma viesi varēs papildināt savu deju soļu arsenālu. Viņiem palīdzēs profesionāli pasniedzēji no skolas Studio Dance Magic, kuri katru gadu gatavo debitantus Rīgas ballei.

Visus apmeklētājus gaida Welcome drink un kafijas stūrītis ar profesionālu baristu no vakara partneriem – kompānijas Pellini.

Publicitātes foto

“Katru gadu pirms gadu mijas svētkiem es ar satraukumu gaidu mūsu Ziemassvētku labdarības pasākumu. Esmu ļoti pateicīga mūsu viesiem un partneriem par vēlmi palīdzēt bērniem, pateicoties viņu atbalstam, mēs jau astoņus gadus rīkojam jaungada pasākumus mazajiem, iekārtojam telpas un pērkam nepieciešamās mantas bērnu namu audzēkņiem, kā arī palīdzam vākt līdzekļus neveselu bērnu rehabilitācijai. Es aicinu rīdziniekus pievienoties mums, jo ticu, ka ikvienam cilvēkam dzīvē ir vērts darīt iespējami vairāk labu darbu. Tas sniedz neticamas sajūtas par piedalīšanos Ziemassvētku brīnuma tapšanā,” pastāstīja vakara organizatora Natālija Tumševica – Ērgle.

Līdzekļi, kas tiks savākti Ziemassvētku vakara labdarības izsolē, tiks novirzīti zīdaiņu nama Pļavnieki bērnu atbalstam, tajā dzīvo mazuļi līdz divu gadu vecumam un bērni līdz 18 gadu vecumam ar iedzimtām saslimšanām, kā arī labdarības programmas Palidzesim.lv mazajiem dalībniekiem. Uzdāvināsim viņiem Ziemassvētku pasaku!