Kokteilis
Dzīvo

Narcisi un egoisti! 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas “slimo” ar augstprātību0

Foto: Pexels

Katram no mums ir savi trūkumi, taču šodien mēs uzzināsim par tādām rakstura īpašībām kā egoisms un augstprātība. Taisnības labad jāteic, ka bieži vien saskarsme ar šiem cilvēkiem ir ļoti patīkama, taču kopumā viņu attieksme pret jums ir tāda, ka jūs noteikti neesat liekams “tajā pašā plauktiņā, kur viņi”. Izrādās, ka ar šiem diviem riebīgajiem trūkumiem visbiežāk ir apveltīti šo 5 zodiaka zīmju pārstāvji.

Lūk, arī viņi:

1. Lauva

Cilvēki, kas ir dzimuši šajā zīmē, visvairāk par visu vēlas būt “redzami”. Lauvas kapā dzen doma vien, ka kāds varētu būt gudrāks vai veiksmīgāks par viņu. Viņu dzīves moto ir: “Mērķis attaisno metodes”. Viņi ir gatavi uz visu, lai sasniegtu vēlamo.

2. Mežāzis

Šie cilvēki drīzāk ir augstprātīgi “vēsi”, nekā narcisi. Tomēr tāpat kā Lauvas, arī Mežāži ir gatavi likt lietā itin visus līdzekļus, lai sasniegtu savu mērķi. Augstprātība un narcisa uzvedības pazīmes ir tiai maska, aiz kuras slēpjas viņu patiesā nepārliecinātība.

3. Auns

Šiem cilvēkiem ir milzīgs ego. Auns patiešām ir pārliecināts, ka jebkurā lietā, ko viņš dara, viņam nav konkurentu. Viņš var izdarīt visu, lai sasniegtu kāroto, pat, ja nāksies sāpināt citus cilvēkus. Tieši tāpēc īstu draugiem Auniem nav daudz.

4. Skorpions

Šīs zīmes pārstāvji ir izteikti narcisi. Viņiem arī patīk gūt nemitīgi pārliecību no citiem – ka viņi ir visskaistākie, vislabākie un visgudrākie. Turklāt līdzcilvēkus viņiem vajag lielā mērā tikai tāpēc, lai varētu pašapliecināties. Visādi citādi viņiem nemaz neuztrauc, ko viņi patiesībā domā un kāpēc ar attiecībās ar viņiem.

5. Dvīņi

Šie cilvēki apvainojas, ja viņus sauc par iedomīgiem, patmīlīgiem un augstprātīgiem, taču tieši tādi viņi arī ir. Viņiem patīk, ka viņus apbrīno, bet, ja kāds to nedara, tad kļūst par “ienaidnieku” vai labākajā gadījumā Dvīņi viņus vienkārši sāk aiz muguras aprunāt un izplatīt neglītas baumas.

LA.lv