Kokteilis
Baudi

Muzikāls ceļojums ar grupu “Baritoni”0


No kreisās: Ingars Puncuļs, Artūrs Puncuļs, Normunds Litovnieks, Mārtiņš Strods – grupa “Baritoni”.
No kreisās: Ingars Puncuļs, Artūrs Puncuļs, Normunds Litovnieks, Mārtiņš Strods – grupa “Baritoni”.
Publicitātes foto

Ar koncertu Latgales vēstniecībā “Gors” 16. martā grupa “Baritoni” uzsāk savu pirmo lielo koncerttūri pa Latviju, lai priecētu ar sirsnīgu, skanīgu un krāšņu koncertu, kurš uzlādēs un neatstās vienaldzīgus.

Latviešu mūzikas skatuvē ilgu laiku bijusi neaizpildīta klasiskā “boyband” jeb puišu grupas vieta, taču šo tukšumu tagad centīsies aizpildīt grupa “Baritoni”. Zem nosaukuma “Baritoni” slēpjas četri draugi – Mārtiņš Strods, Ingars Puncuļs, Normunds Litovnieks un Artūrs Puncuļs. Visi puiši ir no Rēzeknes. Var teikt, ka šis grupas sastāvs radies pirms pieciem gadiem, kad, dziedot Normunda Zuša vadītajā Rēzeknes Zaļo pakalnu korī, puiši kopā ar kori uzvarēja TV3 šovā “Koru kari 3”. Arī pats grupas nosaukums jauši nejauši dzima kora laikā, kad kādā viņu uzstāšanas reizē puiši tika pieteikti: “Un tagad četri baritoni!” Šovs “X-faktors”, kurā grupa finālā ieguva godpilno 2. vietu un iekaroja daudzu jo daudzu klausītāju sirdis, deva izšķirošo grūdienu grupai sākt darīt to, ko viņi jau sen vēlējušies, – dziedāt kopā!

Kad vaicāju, ar ko puiši pārsteigs koncertos, Mārtiņš smaidot atklāj: “Koncertos tiks izpildītas klausītājiem jau zināmās dziesmas no “X-faktora” raidījumiem, kā arī pašu oriģināldziesmas no jaunā grupas albuma. Būs arī īpašie viesi – romantiskais duets “Signe un Jānis”, šarmantais Didzis Melderis un neatvairāmās dāmas no “Radio Trio” un, protams, būs arī pārsteigumi! Pavadošais sastāvs – “MC Orķestris”.”

Būs vizuāli piestrādāts pie koncerta kvalitātes, izmantojot arī šova elementus. Tiek domāts par gaismu saspēlēm, video, pat pirotehniskiem pārsteigumiem. Tāpat daudzus patīkamus pārsteigumus grupa gatavojas sagādāt koncertā Rīgā VEF Kultūras pilī. Viennozīmīgi grupas dalībnieki vēlas kvalitatīvi izdarīt to, kas patīk viņiem pašiem, lai iepriecinātu cilvēkus, kuri atnāks uz koncertiem.

Lai arī klausītāju sirdis puiši iekaroja šovā “X-faktors” ar visiem zināmām un populārām dziesmām, grupai ir arī savas oriģināldziesmas. “Grupas “Baritoni” dziesmu autors esmu es, taču pie balsu salikumiem kopā darbojas visa grupa. Radošajā procesā iesaistīti visi grupas dalībnieki, tāpēc, iespējams, nākamās oriģināldziesmas autors varētu būt arī kāds cits no grupas. Visiem ir dota iespēja izpausties, iesaistīties grupas mūzikas radīšanā. Tas ir mūsu kopīgs darbs,” neslēpj Mārtiņš.

Lai arī tagad visas domas ir par koncerttūri, puiši visu laiku radoši darbojas, uzstājas un ir arī radoši plāni nākotnei, ko atklāj Mārtiņš: “Grupa uzstājas arī ārpus koncerttūres, tāpēc ir skaidrs, ka arī pēc tūres noslēguma turpināsim aktīvi koncertēt un radīt jaunu mūziku. Esam priecīgi par cilvēku atsaucību. Ikvienu gaidīsim uz grupas “Baritoni” koncertiem visā Latvijā. Tas būs skanīgs muzikāls ceļojums, kur katrs varēs atrast savu dziesmu, noķert savu sajūtu, emociju. Tie būs muzikālie svētki. Tiekamies!”

Kad un kur?

  • 16. martā plkst. 19.00 Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē
  • 22. martā plkst. 19.00 Aizkraukles kultūras namā
  • 23. martā plkst. 19.00 Valmieras kultūras centrā
  • 24. martā plkst. 15.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē
  • 4. aprīlī plkst. 19.00 Preiļu novada kultūras centrā
  • 11. aprīlī plkst. 19.00 Ventspilī teātra namā “Jūras vārti”
  • 3. maijā plkst. 19.00 Alūksnes kultūras centrā
  • 5. jūnijā plkst. 19.00 VEF kultūras pilī Rīgā
  • Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: no EUR 12 līdz 25

Video Baritoni Eņģeļi svilpoj šovā “X Faktors”:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
2 stundas