Kokteilis
Apbrīno

Mūziķa Gunta Veita sirdi iekarojusi 35 gadus jaunāka tumšmate0

Foto – Facebook.com

Mūziķis, grupas “Credo” solists Guntis Veits (63) par savu privāto dzīvi vienmēr ir bijis nerunīgs un noslēpumains. Arī šobrīd, kad sociālajos tīklos manāmas viņa un Elenes Kalickas (28) fotogrāfijas no kopīgiem atpūtas mirkļiem un ceļojumiem, žurnālam “Privātā Dzīve” mūziķis vien nosaka, ka abi draudzējas, bet apprecējušies nav un kopīgu bērnu viņiem arī nav.

Abi iepazinušies, pateicoties televīzijai, kad Elena viņu intervējusi kanālam TV6. Toreiz intervijā Elena vaicājusi, vai mūziķis spēj sevi iedomāties kopā ar krietni jaunāku sievieti, uz ko Guntis atbildējis: “Jā, kāpēc ne, pagaidām, es varu iedomāties.

Nesaprotu, kāda starpība ir gadiem. Tiem nav nekādas nozīmes. 30 gados var justies kā piecdesmitgadīgs, un otrādi.”

Interesanti, ka Guntis Veits atšķirībā no Elenas sociālajos tīklos nenorāda savu attiecību statusu, kā arī nepublisko bildes, kurās redzams kopā ar Elenu. Savukārt Elena savā Facebook profilā gan norādījusi, ka ir attiecībās un par publiskojusi dažas bildes kopā ar Gunti Veitu. Tiesa, pie kādas no tām uz jautājumu, vai tā ir vienīgā bilde kopā ar mīļoto vīrieti, viņa atbildējusi: “Attiecības ar Gunti es neafišēju savā Facebook profilā, mana privātā dzīve ir privāta un man nevienam nav jāatskaitās.”

LA.lv