Kokteilis
Dzīvo

Mūžīgie cietēji: 4 zodiaka zīmes, kas uzskata, ka dzīve pret viņiem ir ļoti skarba0

Foto: Pexels

Droši vien, ka katram no mums kādreiz dzīvē ir nācies satikt cilvēku, ko varētu dēvēt kā mūžīgo cietēji. Teju vai visās dzīves situācijās viņi saredz sevi kā upurus un ir pārliecināti, ka ar viņiem vienmēr un visur notiek kaut kas slikts. Turklāt viņi nekad neuzskata, ka vainīgi pie tā varētu būt viņi paši. Mūžīgie cietēji dievina, kad viņus žēlo un nekautrējas paust savas emocijas arī svešu cilvēku sabiedrībā.

Un, tā, noskaidrosim, kuri tie ir!

1. Svari

Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, ilgi, ilgi var kontrolēt savas emocijas, taču kādā brīdī tas viss gāžas ārā kā nenoturama vulkāna lavīna. Svari būs pārliecināti, ka viss, kas ir noticis, ir noticis kāda cita dēļ, ka viņi ir samaksājuši par to dārgu cenu, savus nervus, savu laiku un pat savu naudu. Un nekas nespēs to kādreiz izlabot. Ja tu nevēlies ar šādu cilvēku sabojāt attiecības, lieli viņu un pateicies par pilnīgi visu, ko viņi tavā labā dara.

2. Vēzis

Šie cilvēki ir ārkārtīgi atsaucīgi un vienmēr gatavi doties palīgā, taču, ja viņi nejūt pateicību par to, viņos rodas upura sajūta. Bieži vien Vēži nesaprot, ka patiesībā pret apkārtējiem viņi paši ir pārāk prasīgi.

3. Jaunava

Šīs zīmes pārstāvji ir pārliecināti: kad viņu dzīvē kaut kas notiek ne tā, tad viņi pavisam noteikti pie tā nav vainīgi. Ja Jaunavai ir izdevies kaut ko sabojāt netīšām, viņi noteikti meklēs iemeslu, kas to varētu būt izraisījis. Dažkārt viņi savas neveiksmes noraksta uz “likteni” un augstākajiem spēkiem.

4. Zivis

Šie cilvēki vienmēr atradīs attaisnojumu savai rīcībai. Zivis nekad nepalaiž garām iespēju atzīmēt, ka viņi taču gribēja tikai palīdzēt, lai arī viņiem nebija pienākums to darīt, un vispār – citi cilvēki to vispār nav pelnījuši. Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zvaigznājā, ļoti patīk ciest, jo viņi neprot arī norobežoties no citu cilvēku emocijām un bieži tās “nēsā līdzi”.

LA.lv