Kokteilis
Dzīvo

Mūžīgi jauni: 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nekad nenoveco0


Amerikāņu supermodele Carmen Dell Orefice.
Amerikāņu supermodele Carmen Dell Orefice.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Varbūt arī tu esi no tiem cilvēkiem, kas vienmēr jūtas jaunāks par saviem gadiem? Jā, tādi cilvēkiem patiešām ir! Dažkārt tas nav saistīts ar ārējo izskatu, bet tieši sajūtām – domāšanu un dzīves uztveri. To nosaka temperaments, fiziskā veselība un, protams, zodiaka zīme, kurā cilvēks ir dzimis.

Lūk, arī viņi – tie, kas nekad nenoveco – vismaz ne prātā un sirdī!

1. Lauva

Lauvas dievina, kad viņas apjūsmo, viņas mīl un lutina. Šiem cilvēkiem patīk pārsteigt cilvēkus, un visas šīs īpašības viņos nezūd līdz ar gadu skaitu. Viņiem vienmēr ir jābūt soli priekšā, arī pieklājīgā vecumā. Tāpēc Lauvas visu dzīvi pašapliecinās, ļoti rūpīgi rūpējas ne tikai par savu izskatu, bet arī par iekšējo pasauli. Viņi vienmēr vēlas būt zinoši, varoši un seko informācijai. Tieši tāpēc arī jauniešiem patīk pavadīt laiku kopā ar šiem cilvēkiem.

2. Dvīņi

Dvīņi visu savu dzīvi saglabā trīs galvenās īpašības, kas viņus raksturo: gara spēks, intelekts un ziņkārība. Jau no agras bērnības viņi jūsmo par tādu dzīvi, kādu viņi vēlētos dzīvot, un ticiet vai ne, bet viņiem tāda dzīve ir vienmēr. Šī zodiaka zīmes pārstāvji savā dvēselē ir jaunieši visu savu dzīvi.

3. Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ļoti rūpējas par savu ārējo izskatu. Viņi tērē daudz laika, naudas un līdzekļu, lai ilgi saglabātu jaunību, skaistumu un, protams, veselību. Veselā miesā, kā zināms, mīt vesels gars. Starp citu, tieši šīs zodiaka zīmes pārstāvji bieži par savu profesiju izvēlas jomas, kas ar to ir saistītas, piemēram, ar skaistumkopšanu, sportu vai uzturu.

4. Vēzis

Savukārt Vēžiem vienkārši nav laika novecot. Sākumā viņi rūpējas par bērniem, pēc tam par mazbērniem, paralēli tam viņiem ir savi hobiji, paralēli tam viņi mācās, izglītojās, un dara vienlaikus ļoti daudz. Visu vajag paspēt! Dzīve ir tik īsa! Vēži vienmēr iet laikam līdzi. Šī dabas dotā vilkme pēc visa jaunā neļauj šiem cilvēkiem iesīkstēt.

LA.lv