Kokteilis
Dzīvo

Mūžīgais uzvarētājs: vienīgā zodiaka zīme, kuru veiksme nekad nepamet0

Foto: Pexels

Tici astroloģijai vai nē, noteikti esi pamanījis, ka ir tādi cilvēki, kas spēj no visām problēmām iziet „sausām kājām“ un vispār – veiksme viņiem seko teju vai ik uz soļa! Interesanti, ka parasti tie ir cilvēki, kas ir dzimuši tieši vienā zodiaka zīmē. Lai arī šīs zodiaka zīmes pārstāvji apkārtējiem bieži šķiet nesaprotami un nebūt ne tie ideālākie laulību partneri vai draugi, acīmredzot, veiksme uzskata citādi.

Lūk, kurā zodiaka zīmē dzimušie visu dzīvi bauda veiksmes klātbūtni:

Tie ir Dvīņi!

Astrologi apgalvo, ka Dvīņi, pateicoties savam raksturam un dabai pamanās būt īstajā laikā un īstajā vietā ļoti bieži. Dvīņos nenoliedzami mīt divas personības, turklāt tās abas ir apveltītas ar loģiku un spriestpēju. Bez tam šie cilvēki ir nelabojami optimisti – lai vai kas notiktu, viņi sākumā saskatīs to, kādu izdevību no šīs situācijas var gūt un tikai pēc tam apzināsies radušās problēmas. Dvīņi ir ārkārtīgi pašpārliecināti – pat, ja dzīve viņus nospiedīs ceļos, viņi piecelsies un pateiks dzīvei, lai tā „pastāv pie ratiem“, jo viņi savu likteni redz citādu. Tāpat viņiem piemīt vēl viena apbrīnojama rakstura īpašība – pareizā noskaņa! Un katrs no mums zina, ka pareizais noskaņojums konkrētā situācijā spēj darīt brīnumainas lietas!
Bieži vien citi Dvīņus vaino „slidenumā“ un lišķībā, jo viņi patiešām prot izcili balansēt starp divām „ugunīm“, sekojot tikai un vienīgi savām interesēm. Jāatzīst, tas patiešām bieži sabojā viņu attiecības ar citiem cilvēkiem. Lai kā arī nebūtu, ar pārliecību var teikt, ka Dvīņi vienmēr uzvar šajās situācijās, jo viņiem ir dzelzs satvēriens
Interesants astrologu novērojums ir šāds – lai arī visbiežāk Dvīņi ir „slikto mīlas partneru“ sarakstā, jo viņi savus partnerus bieži krāpj, nav uzticami un melo, ir arī vēl kāda īpašība – izcili saticīga savienība Dvīņiem izdodas ar viņu pirmo mīlestību. Pat tad, ja viņu attiecības karājas mata galiņā, Dvīņi pamanās visu „sakārtot“ tā, ka tās uzzied kā roze vasarā.

LA.lv