Kokteilis
Dzīvo

Mūžīgā jaunība un labsajūta: kā par sevi rūpēties saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Katram no mums ir savi skaistuma un mūžīgās jaunības noslēpumi: kādam labsajūtu sagādā vizīte pie kosmetologa, kādam citam – pareizs uzturs, bet vēl kādam – intensīvs sports. Noskaidrosim, kādi jaunības un lieliskas pašsajūtas noslēpumi ir vispiemērotākie katram no mums saskaņā ar zodiaka zīmi!

Auns: sports

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji priekšroku dod aktīvam dzīvesveidam un sportam: sporta zāle, fitness, peldēšana, skriešana. Nav svarīgi, ko viņi izvēlēsies, jo galvenais ir ļauties tam, ko patīk darīt. Un tas sniedz rezultātu!

Vērsis: veselīgs uzturs

Šiem cilvēkiem vissvarīgākais ir ievērot veselīgu dzīvesveidu ar uztura palīdzību. Vērši ar liekā svara problēmām brīnišķīgi tiek galā, ja izvēlas piemērotu un sabalansētu ēdienkarti.

Dvīņi: iedvesma!

Lai Dvīņi kaut ko iesāktu un darītu, viņiem ir nepieciešama iedvesma – ja viņu redzeslokā būs kāds cilvēks, kas kļūs par viņu iedvesmas avotu, viņiem viss izdosies, lai arī ko viņi izvēlētos!

Vēzis: rūpes par ādu un tējas

Vēžiem ļoti svarīgi ir rūpēties par savu ādu, nepārsauļoties, neaizrauties ar solāriju un dzert daudz ūdens – tāpat derēs arī zaļā, ingvera, piparmētru un citas tējas. Tas nodrošinās viņiem gan lielisku izskatu, gan pašsajūtu.

Lauva: saule, vitamīni un fizioterapija

Šie cilvēki mīl sauli, un arī vitamīnus, tāpēc visādos veidos mēģina sevi šādā veidā palutināt. Lauvām nepatīk novecot, tāpēc viņi bieži aizraujas ar dažādām kosmētiskajām procedūrām. Tas, kam jāpievērš īpaša uzmanība – muguras veselība, tāpēc ļoti var noderēt fizioterapijas nodarbības.

Jaunava: sejas maskas

Šiem cilvēkiem jārūpējas par savu ādu, it īpaši tāpēc, ka vismazākā krunciņa spēj sabojāt viņiem garastāvokli. Mājas apstākļos ieteicamas dažādas sejas maskas.

Svari: kosmētiskās procedūras

Vēl viena zodiaka zīme, kas ļoti uztraucas par jebkādām izmaiņām savā ārējā izskatā, tāpēc arī iederīgas būs itin visas kosmētiskās procedūras, kas sagādā baudu – arī sejas maskas!

Skorpions: plastiskās operācijas un tetovējumi

Šie cilvēki sev neatsaka ne baudā, ne labsajūtā. Un pareizi. Dažreiz viņi izšķiras arī par labu tādām nopietnām procedūrām kā plastiskā ķirurģija, dažreiz viņi sev neatsaka arī tādas vēlmes kā jauns tetovējums. Lai vai kā – Skorpions zina, kā baudīt dzīvi un rūpēties par savu labsajūtu.

Strēlnieks: miegs un ūdens

Šie cilvēki bieži dzīvo vētrainu dzīvesveidu, kas, protams, atstāj sekas gan uz izskatu, gan pašsajūtu. Un, ja tas nav vētrains dzīvesveids, tad nepiemērots dienas režīms. Strēlniekiem svarīgas ir pietiekošas miega stundas un ieteicamas dažādas ūdens procedūras. Uzturā jālieto daudz ūdens.

Mežāzis: būt tīram!

Ar Mežāžiem ir pavisam vienkārši – būt tīram visur un vienmēr, tas ir viņu galvenais labas pašsajūtas noteikums. Duša, vanna, pirts – jebkas, kas padara tīru un ļauj justies labi. Citreiz pat vairākas reizes dienā!

Ūdensvīrs: patīkamas fiziskās aktivitātes

No dabas jau šie cilvēki ir enerģiski, jautri un dzīvespriecīgi, tāpēc viņiem sava enerģija ir jānovirza pareizajā virzienā. Piemēroti ir dažādi sporta veidi, kas sagādā prieku, piemēram, joga, pilates, skriešana, riteņbraukšana vai jebkas cits, kas iepriecina.

Zivis: masāžas un aromātiskās vannas

Šie cilvēki dievina masāžas, aromātiskas vannas, vannas ar sāli un ēteriskajām eļļām. Kas var būt labāks par to?

LA.lv