2017. gadā atkal mainījusi īpašnieku kino leģendas Merilinas Monro māja Losandželosas smalkajā Brentvudas rajonā. To aktrise savulaik iegādājās tikai dažus mēnešus pirms nāves.

Interesanti, ka 800 kvadrātmetrs plašais īpašums ir ne tikai pēdējā, bet arī vienīgā māja, ko pāragri no dzīves aizgājusī dīva jebkad nopirkusi.
Dažiem potenciālajiem pircējiem šis fakts, tāpat īpašumā esošais baseins, kurā viņai patika peldēties, šķita īpaši pievilcīgs.

Ķīmiski blondā Holivudas seksbumba, kuras pēdējā filma bija kritiķu slavētā, bet komerciāli bālā drāma “The Misfits” (1961) ar Klārku Geiblu un Montgomeriju Kliftu galvenajās vīriešu lomās, pati atrada un nopirka 1929. gadā celto spāņu stila hazendu.

Dažādi avoti liecina, ka aktrise par īpašumu samaksājusi vai nu 67 000 vai 90 000 ASV dolāru. Lai kāda arī būtu pareizā summa, Merilinas mājoklis ir viens no starptautiski slavenākajiem Holivudas zvaigžņu mitekļiem, kas līdz mūsdienām īpašniekus mainījis jau vairākkārt.

1962. gadā, tikai dažus mēnešus pēc mājas iegādes, psihiatrs Ralfs Grīsons Merilinu atrada uz vēdera guļam gultā, rokā sažņaugušu tālruņa klausuli. Viņa, kā oficiāli atzīts, mirusi no miegazāļu pārdozēšanas, bet joprojām klīst leģendas arī par aktrises vardarbīgu nāvi.

Eļļa ugunī tika pielieta 21. gadsimta 70. gadu sākumā, kad māju nopirkušie aktieri Maikls Ērvings un Veronika Heimela remonta laikā atklāja valdības līmeņa noklausīšanās iekārtas, kas bija ierīkotas katrā no tās istabā.

Daži sazvērestības teoriju piekritēji pauž, ka Monro pastāvīgi izspiegoja kopš viņas dēkas ar prezidentu Džonu F. Kenediju mūziķa Binga Krosbija mājā 1962. gadā.

Iepriekšējo reizi Monro māja mainīja īpašnieku 2010. gadā, kad to piedāvāja par 3,85 miljoniem dolāru, bet nopirka jau par augstāku summu – 5,1 miljonu.