Kokteilis
Stilo

Modes zīmols COS izziņo sadarbību ar arhitektu Artūru Mamo – Manī0

Publicitātes foto

Šogad Milānas Dizaina nedēļā COS piedāvās digitāli konstruētu arhitektonisku instalāciju, ko veidojis franču arhitekts Artūrs Mamo-Manī (Arthur Mamou-Mani) savā vārdā nosauktajā studijā. Šis ir jau astotais gads pēc kārtas, kad Londonas modes zīmols piedalās Salone del Mobile, un zīmola pirmā sadarbība ar Mamo-Manī.

Mamo-Manī gaidāmā instalācija iztēlojas dizaina, tehnoloģiju un materiālu inovāciju nākotni, lai radītu ēterisku ceļojumu; tā izmanto strukturālu formu, ievedot skatītāju no 16. gadsimta Palazzo Isimbardi pagalma tuvējā angļu dārzā, tādējādi apvienojot arhitektūru un dabas pasauli. Izveidotā taka ir konstruēta no 3D drukā veidotiem bioplastmasas moduļiem, kas iegūti atvērtā pirmkoda programmatūrā, kura pielieto parametrisku dizainu: algoritmisks process, kas nodrošina strukturālu atbilstību un optimālu materiālu izmantošanu.

COS iedvesmojas no veida, kādā Mamo-Manī darbi atklāj jaunas dizaina iespējas. Pārdomātā atjaunojamo materiālu un tehnoloģiju izmantošana ir radījusi jaunu valodu, kas ir futūristiska, vienlaikus rodot atsauces tradicionālajā amatniecībā. Inovācijas iedvesmo mūsu darbu un pasaules uzskatu, tāpēc ar lielu prieku piedāvāsim šo novatorisko projektu Milānā,” norāda COS radošā direktore Kārina Gustavsone (Karin Gustafsson).

Artūrs Mamo-Manī stāsta par instalāciju: “Mūsu darbs iedziļinās arhitektā kā radītājā un holistiskajā dizaina procesu pieredzē. Ceru, ka lielapjoma 3D drukas kombinācija ar bioloģiskas izcelsmes materiāliem un atvērtā pirmkoda parametrisko rīku sniegs ieskatu nākotnē un demonstrēs šīs digitālās prasmes iespējamo pozitīvo ietekmi uz pasauli.”

Instalācija būs apskatāma no 2019. gada 9. līdz 14. aprīlim, Milānā, Palazzo Isimbardi, Corso Monforte 35, 20122 Milan, vēsturiskā ēkā, kas celta 16. gadsimtā.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Megana Mārkla netīšām izpļāpājas, ka karaliskā dzīve viņai šķiet apgrūtinoša
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Renārs Zeltiņš pārvērtē savus spēkus – vēlas izaicināt, bet kaut kas noiet greizi
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Jutūberes Evelīnas Pārkeres sāga nerimst: vieni meiteni aizstāv, citi – nopeļ
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Ceturtdien būs vējains un līdz +24 grādiem silts laiks
2 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
59 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
2 stundas