Dāvids – modes mākslinieks, vīrs, tēvs, mīl lauku darbus, prot radīt skaistu apģērbu, prot kritizēt un pieņemt kritiku. Tiešs, bet godīgs. Dažkārt savos izteicienos varētu likties “neērts” apkārtējiem. Šoreiz Dāvids skatītājus pārsteidza ar visai skarbiem un asprātīgiem domu graudiem raidījumā “Starp mums runājot”. Kanāls STV pirmā! jau publicējis intriģējošu video, kurā tiek apskatītas raidījuma krāšņākās tēmas.


“Un tās izklaides paliek arvien mazāk un tu saproti – kas notiek ar cilvēkiem? Teiksim melnādaino lūpas ir modē baltajām sievietēm, tādas pēcpuses, kas…,” raidījumā stāsta Dāvids, piebilstot, ka tā ir cita lieta, ja šīs ķermeņa formas ir dabīgas. Turklāt viņš arī apstiprina, ka viņaprāt Latvijā ir sievietes ar ļoti skaistām formām. Taču ir būtiska atšķirība starp dabisku skaistumu un to, kas izveidots mākslīgi.

Dāvids šovā atklāj, ka mūsdienās sabiedrība palikusi ļoti politkorekta, norādot uz to, ka mūsdienās reti kāds reaģē vai aizrāda par rupju izturēšanos. Modes mākslinieks īpaši uzsver, ka viņš pat praksē ir pārbaudījis, brīžos, kad kasiere, medmāsa vai citā nozarē strādājošais ir rupjš vai nelaipns, pietiek tik vien kā aizrādīt, pateikt, ka piezvanīs kaut kur vai nofilmēs un tādos brīžos cilvēki apstulbst un saprot, ka rīkojušies nekorekti.

Turklāt, viņš arī skaidro, kāpēc korekta aizrādīšana mūsdienu sabiedrībā vairs nestrādā:

“Tu zini, biežāk labāk ir ar pirkstu acī!” Norādot, ka tas ir veids, kā likt apkārtējiem sadzirdēt.

Modes māksliniekam apģērbu tēma ir visai tuva, tāpēc viņš norāda uz tām tēmām, kas tiek apspriestas populāros sieviešu žurnālos un portālos. Sarunā viņš uzsver, ka lietas ir jāsauc īstajos vārdos, un ticēt tādiem virsrakstiem kā, “10 lietas, kas jūs padara vizuāli slaidākas”, ir pilnīgas muļķības.

“Nu taču neviens nav akls – taču redz, ka tu esi resna! Nu taču godīgi – rīt vajag mazāk!” Viņš paužot sašutumu arī apgalvo, ka drēbes nav burvju mākslinieki un šādus muļķīgus padomus nevajag dot, jo tas tāpat rezultātu nesniegs.