Ar pārsteigumiem un izmaiņām ir sākusies jau 9. Spices stila pavēlnieks sezona, kurā izaicinājumu raidījumu vadīšanā ir pieņēmuši 6 iepriekšējo sezonu dalībnieki – modes mākslinieks Dāvids, stilists Rojs Rodžers Linkevičs, dizainere Laima Jurča, modes blogeris Gatis Timofejevs, Nacionālo bruņoto spēku virsnieks un modes dizainers Ģirts Urbacāns, kā arī dizainere un kulturās pasākumu producente Anete Krišjānova.

Publicitātes foto

Viņi visi turpmāko 12 nedēļu garumā dalīs savā starpā skatuvi un, pieņemot ne tik vienkāršo izaicinājumu- izmēģinās, kā tad ir vadīt raidījumu prožektoru gaismā. Pirmo raidījumu atklāja visiem ļoti labi pazīstamais modes mākslinieks Dāvids, kurš joprojām vada arī dažādus pasākumus. Lai arī pieredze viņam šajā jomā ir liela, uztraukums tomēr neizpalika un kā  teica pats Dāvids, katru reizi jau tomēr ir savādāk, līdz ar to neliels lampu drudzis ir pat nepieciešams, jo palīdz uzturēt nepieciešamo enerģijas lādiņu.

Publicitātes foto

Par uzvaru un 1200 eur dāvanu karti no T/C Spice, sezonas garumā sacentīsies 8 talantīgi dizaineri, no dažādām Latvijas modes, dizaina un mākslas izglītības iestādēm. Šajā sezonā redzēsim dalībniekus gan no Latvijas mākslas akadēmijas, gan Rīgas tehniskās universitātes, kā arī Rīgas dizaina un mākslas vidusskolas. Katru nedēļu mākslinieki saņems jaunus uzdevumus, materiālus un izaicinājumus – nedēļas laikā izstrādāt ideju, skices, dizainu, kā arī šūt un izveidot stilu attiecīgajā tēmā. Uzdevumi būs daudz un sarežģīti, turklāt kopumā sezonas laikā tiks radīti ap 90 unikāli tērpi.

Arī ilggadējie raidījuma vadītāji Lelde Ceriņa un brīvmākslinieks Kašers nekur nav pazuduši – Kašers šajā sezonā ir pievienojies žūrijas komandai un vērtēs dalībniekus, kamēr Lelde tiksies ar dizaineriem uzklausot viņu radošās idejas.

Publicitātes foto

Kašers par jauno lomu saka “ Atrasties uz skatuves kā šova vadītājam un būt žūrijā, ir pilnīgi dažādas lietas! Žūrijā atrasties ir daudz lielāka atbildība – ir jābūt gan kritiskam, gan iedvesmojošam vienlaikus! Esmu sapratis, ka mana loma žūrijā ir būt tam, kurš palīdz jaunajiem dizaineriem sevi lauzt, izkāpt no savas komforta zonas un vairāk riskēt.

Publicitātes foto

Seko līdzi kā dizaineri un jaunie raidījuma vadītāji tiks galā ar saviem uzdevumiem sestdienās plkst. 20:30 kanālā RīgaTV 24.