Pagājušajā piektdienā īpaša diena bijusi modes māksliniekam Bruno Birmanim un viņa draudzenei – 26 gadus jaunākajai Janai Johannai Vājekai, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Jana, kura pēc kāzām pieņēma arī vīra uzvārdu, un Bruno Birmanis mija laulības gredzenus piektdien un pēc šī notikuma abi devās izbaudīt romantiskas brīvdienas uz Parīzi.

“Īpašs notikums”, tā Jana Johanna Vājeika – Birmane komentējusi noslēpumainu fotogrāfiju abu kāzu dienā, ko publicējusi savā Instagram kontā.

special ocassion

A post shared by Jana Johanna Birmane (@janajohannabirmane) on

Pirmo reizi Jana kopā ar Bruno tika manīti pagājušā gada rudenī. Sākumā pāris no publiskas uzmanības izvairījās, taču drīz vien mākslinieks atklāja, ka pagājušā gada nogalē abi uzsākuši kopdzīvi. Zināms, ka Jana palīdzējusi Bruno dizainera darbā, jo viņu vienmēr interesējusi mode. Taču savā Facebook profilā viņa kā savu darba vietu norādījusi Lattelecom.

Modes mākslinieks savulaik bija precējies ar modes dizaineri Odetu Birmani, ar kuru laulībā viņam dzimuši divi, nu jau pieauguši, bērni – Kristaps un Anna. Pagājušā gadā meita Anna laida pasaulē Bruno mazmeitu Hannu.

WE

A post shared by Bruno Birmanis (@brunobirmanis) on