Kokteilis
Stilo

Modes kari: ASV pirmā lēdija Melānija Trampa izvēlas tādu pašu kleitu, kā Meganai Mārklai bija pirms gada0


Melānija Trampa vizītē Japānā, tērpusies zīmola “Roland Mouret” kleitā.
Melānija Trampa vizītē Japānā, tērpusies zīmola “Roland Mouret” kleitā.
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Situācijas, kad slavenībām gadās izvēlēties vienus un tos pašus tērpus saviesīgiem pasākumiem, dažkārt notiek. Visbiežāk tas atgadās tieši ar pasaulē zināmu dizaineru tērpiem.

Tā, piemēram, šādā situācijā nokļuvušas arī divas pasaulē ļoti populāras lēdijas – prinča Harija sieva Megana Mārkla un ASV pirmā lēdija Melānija Trampa. Šī gada maija mēneša beidzamajās dienās ASV prezidenta Donalda Trampa sieva kopā ar vīru devās vizītē uz Japānu. Tam bija bija izvēlējusies daudzus tērpus, tajā skaitā arī zīmola Roland Mouret kleitu aveņu krāsā. Sākotnēji viņa šajā kleitā apmeklēja vakariņas kopā ar Japānas premjerministru un viņa sievu, bet vēlāk arī devās skatīties Japānā slavenās sumo cīņas.

Melānija Trampa vizītē Japānā, tērpusies zīmola “Roland Mouret” kleitā.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Tieši šādu pašu kleitu pirms gada – arī maija mēnesī bija izvēlējusies Megana Mārkla. Toreiz viņa tajā bija tērpusies, kad nokļuva fotogrāfu redzeslokā pie viesnīcas “Cliveden House”, kurp pavadīja savu mammu Doriju, kas bija ieradusies Anglijā uz meitas un prinča kāzām. Atšķirībā no ASV pirmās lēdijas Megana priekšroku bija devusi tumši zilam šīs kleitas modelim.

Megana Mārkla, tērpusies zīmola “Roland Mouret” kleitā.
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Roland Mouret zīmola kleitu cenas svārstās sākot no 1600 līdz 3200 eiro.

Un kā šķiet jums, kurai no lēdijām šī kleita piestāv labāk?

LA.lv