Latviešu modele Simona Kubasova – Prakaša  žurnālam “Privātā dzīve” pastāstījusi par savu jauno dokumentālo filmu “I Love you, Wally”.

Modele jau vairākus gadus dzīvo ASV un ir pievērsusies režisores karjerai. Simona vispirms dokumentālo kino apguva Londonas filmu akadēmijā, bet pērn studijas turpināja Ņujorkas filmu akadēmijā. Viņa stāsta, ka neskatoties uz to, ka filmas vēstījums ir skumjš, skatītājiem tas liks arī smieties.

Simona žurnālam atklāj, ka filma I Love You, Wally viņas diplomdarbs. Filma stāsta par kādu 32 gadus vecu vīrieti un viņa ģimeni. Galvenais filmas varonis 27 gadu vecumā cieš avārijā un gūst nopietnus smadzeņu bojājumus, kuru rezultātā vīrietis aizmirst visu savu iepriekšējo dzīvi.

Simona šobrīd studijas ir pabeigusi un sākusi pievērsties festivāliem. Nupat ar savu diplomdarbu, Simona piedalījusies Ņujorkas filmu akadēmijas dokumentālo filmu festivālā.

“Manu filmu noteikti varēs noskatīties arī Latvijā – visticamāk, nākamā gada pirmajā pusē, kad pati būšu dzimtenē,” žurnālam “Privātā Dzīve” atklājusi Simona.


Filmas pirmizrādē Simonu atbalstīja arī viņas māsa, titula Mis Europa 2017 ieguvēja Diāna Kubasova un vīrs Radžs Prakašs. Simonas vīrs Radžs atklāj, ka viņa mīļotā sieviete filmas tapšanā ieguldījusi nopietnu darbu un ļoti daudz laika.