Izskatās, ka šajā sezonā drosmīgajām būs iespēja savu drosmi arī pierādīt. Daži modes zīmoli radījuši džinsu modeļus minimālisma stilā – šoreiz gan burtiskā nozīmē.

Šis džinsu modelis ir izgatavots no gaiši zila džinsu auduma un tas izskatās kā “daļēji savienots”, jo auduma gabali, kas jāvelk kājās pie augšējās daļas turās kopā ar metāliskiem, dekoratīviem gredzeniem. Džinsi izskatās kā divdaļīgi: no pārāk īsas svārku daļas un augstajiem zābakiem, ko savieno dekoratīvi gredzeni.

Šo džinsu The Ragged Priest Black Label Chaps cena veikalā www.asos.com ir 103, 99 ASV dolāri.

Foto: Asos.com
Foto: Asos.com

Šī modeļa kopējais svars ir 20 grami un to cena ir 168 ASV dolāri. Ražotājs tāpat norādījis, ka “džinsi ir brīva piegriezuma, kas lieliski derēs ikdienas nēsāšanai.”

Sociālajos tīklos daži pircēji, kas iegādājušies šīs bikses jau padalījušies ar fotogrāfijām. “Lūdzu, pasakiet kāds, kas tas ir joks un vai tiešām atradīsies kāds, kas gatavs par “šo” samaksāt 168 dolārus?” – kāds rakstījis savā Twitter kontā.

Foto: metro.co.uk
Foto: metro.co.uk

Par šo “stretch” modeli, sociālo tīklu lietotāji raksta: “Izskatās, ka šīs “mežģīņu bikses” uzvilkt ir tikpat grūti kā valkāt… “.

Ražotājs norādījis, ka šim modelim izmantots elastīgs (stretch) džinsu audums un baltas krāsas mežģīnes. Aizmugurējā daļā izmantots džinsu audums, kamēr priekšpuses zonā – lielākoties tikai baltās mežģīnes. Šī modeļa cena ir 49,99 ASV dolāri.

Foto: Fashionnova.com
Foto: Fashionnova.com