Latvijā pazīstamais miljonārs Jūlijs Krūmiņš intervijā žurnālam “Privātā Dzīve” atklājis, ka vissvarīgākā lieta pasaulē ir ģimene un bērni. “Man dzīvē galvenais ir ģimene. Piedzimst bērni, un bērniem atkal piedzimst bērni…”, – viņš teicis.

“Mūsu uzdevums ir bērniem dot labu izglītību, nevis naudu. Vēl nesen mazdēli bija mazi, bet nu jau studē. Man prieks par viņiem, jo redzu, bērni un vecākie mazbērni ir ir kārtīgi un atbildīgi – strādā un mācās. Es jaunībā dauzījos un sutkās sēdēju, sagādājot savai mammai Alvīnei galvassāpes,” – atzinies Jūlijs žurnālam.

Uzņēmējs stāstījis, ka viņam ir svarīgi, lai radi turētos kopā. “Kanāriju salās esmu nopircis māju ar septiņām guļamistabām, un noteikti rudenī visi brauksim pagarināt vasaru,” – tā uzņēmējs.

Uz Līgo svētkiem no Austrālijas galvaspilsētas Sidnejas pie vectēva bija atlidojis Jūlija dēla Mārtiņa vidējais dēls – Jūlijs Krūmiņš jaunākais. Viņš Austrālijā mācās vidusskolā, bet ar vectēvu runā tekošā latviešu valodā, lai gan Austrālijā nemaz tik daudz latviski runāt nesanākot – labi, ja dažas reizes mēnesī.

Jūlija dēls Mārtiņš un meita Maija pārvalda īpašumus un apartamentus Turaidas kvartālā, bet meita Sindija, kura Jūlija dzīvē ienāca tikai pirms diviem gadiem (māte viņai jau pieaugušā vecumā atklāja, ka viņas tēvs ir Jūlijs Krūmiņš – red.) darbojas mārketinga jomā.

Bet mazdēls Edgars ar sievu Ullu rūpējas par mīksto rotaļlietu ražotni Taktils.