Kokteilis
Dzīvo

Izšķīries viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem – Guntis Rāvis un bijusī modele Ramona dzīvo atsevišķi0

Foto – Leta/Facebook.com

Jau pērnā gada nogalē uzvirmoja runas, ka izšķīrušies viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem- uzņēmējs Guntis Rāvis un viņa mīļotā un jaunākā dēla māte Ramona Burtniece, kura pēdējos gados darbojās tekstilizstrādājumu biznesā.

Pēdējā laikā sabiedrībā abi kopā nav manīti, bet tos pasākumus, kurus parasti abi apmeklēja kā pāris, nu katrs apmeklē atsevišķi. Lai gan uz žurnāla “Kas Jauns” jautājumu vai abi izšķīrušies, Ramona atsakās atbildēt, tomēr notiekošais vedina uz domām, ka abu attiecības ir galā.

Ramona vairs nav audumu salona “Buklē” saimniece un kā liecina Zemesgrāmatas dati, pērnā gada nogalē viņa saņēmusi īres tiesības uz 49 gadiem uz Rāvim un viņa biznesa partnerim Igoram Skokam piederošu dzīvokli Rīgas centrā.

Savukārt 11 906 kvadrātmetru iespaidīgajā īpašumā Jūrmalā, uz kura atrodas divas ēkas un ko Guntis Rāvis uzdāvinājis savam pilngadīgajam dēlam Rihardam, pāris šovasar mitinās katrs savā mājā.

“Lursoft” dati liecina, ka Rāvis ir patiesā labuma guvējs 68 uzņēmumos, kas ir Latvijas rekords. Pērn “Dienas Biznesā” publicētajā lielāko pelnītāju sarakstā Rāvis ieņem desmito vietu ar gada laikā nopelnītajiem gandrīz astoņiem miljoniem eiro.

LA.lv