Lugas cienīgi notikumi pēdējā laikā risinājušies pērnā gada decembrī mirušā miljonāra, a/s “Olainfarm” valdes priekšsēdētāja Valērija Maligina (52) atraitnes Elīnas Maliginas (31) dzīvē, par kuru publiskā telpā pēc vīra pēkšņās nāves bijis maz zināms.

Žurnālam “Privātā Dzīve” miljonāra atraitne Elīna atklāj, ka šobrīd viņas dzīvē ir grūts posms, kurā spēku un atbalstu sniedz mamma un sešgadīgā meita Hanna, kas dzimusi Elīnas iepriekšējā laulībā ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru. Pēc vīra nāves jebkāda normāla komunikācija ar viņa ģimenes locekļiem, tostarp abām meitām, ir pārtrūkusi. “Es nesauktu ne par normālu komunicēšanu, ne cilvēcīgu attieksmi no vecāko meitu puses to, ka, izmantojot manu emocionālo stāvokli, tiku faktiski izlikta uz ielas no mūsu ģimenes dzīvesvietas bez mantām, drēbēm, saviem un mana bērna personiskajiem dokumentiem. Mājā palikušas arī Hannas mīļākās rotaļlietas. Tagad šajā īpašumā saimnieko Valērija meita Irina.”

No savas dzīvesvietas Jūrmalā, vienā no Valērija Maligina īpašumiem, piespiedu kārtā nācies aiziet arī Elīnas mammai, jo, mīnus 10 grādos mājai tika atslēgta elektrība, kas nodrošināja apkuri.

Šajā laikā Elīna Maligina nomainījusi advokātu, kas turpmāk pārstāvēs viņas intereses cīņā par Valērija Maligina patiesās pēdējās gribas izpildi, jo, kā zināms, miljonāra testamentā Elīnas vārds nebija minēts.