Kokteilis
Mīli

Mīlestība nepacieš visu: kā tu izposti attiecības ar mīļoto saskaņā ar savu zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Zvaigznes atklās, kāpēc tavas attiecības var izjukt un kādas ir tavas lielākās kļūdas, ko tu pieļauj attieksmē pret mīļoto cilvēku.

Auns

Šie cilvēki savas attiecības bojā ar savu rīcību, uzvedību un lēmumiem. Auni ir ļoti ietiepīgi un nekad nav gatavi kompromisiem. Tas izposta visu.

Vērsis

Šie ir cilvēki, kas skaistu mīlestību var aprakt kapā vienas dienas laikā. No pirmajām attiecību minūtēm šie cilvēki nonāk “cīņā” ar savu otro pusīti, kļūst par sāncenšiem – es varu labāk, es varu ātrāk, es varu vairāk. Attiecībās nav tā jāveido!

Dvīņi

Dvīņi necieš rutīnu, tāpēc dara visu, lai no tās aizbēgtu – arī krāpj savu partneri. Vai te ir nepieciešams vēl ko piebilst?

Vēzis

Vēži attiecības izposta lēni un sāpīgi. Lai gan, taisnību sakot, ja viņi patiesi mīl, tad tas nekad nenotiks.

Lauva

Pārāk valdonīgi, pārāk daudz vēlas kontrolēt un pārāk daudz gaida no sava mīļotā cilvēka.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nav spējīgi nodot, taču viņi kļūst pārāk “aizbildnieciski” un otram cilvēkam tas ir apgrūtinoši. Attiecībās partnerim ir jāļauj elpot. Jaunava to neizprot.

Svari

Svari vienmēr domā par to, vai šis cilvēks patiešām viņiem ir vispiemērotākais. Arī tad, ja ar šo cilvēku ir precējušies jau 10 gadus. Svari nemitīgi sevi nomoka ar domām par to, vai viņi ir izdarījuši pareizo izvēli. Tas ir ļoti apgrūtinoši un apnicīgi – kā pašiem Svariem, tā mīļotajam cilvēkam.

Skorpions

Skorpions attiecībās mēdz būt īsts “nūģis”. Šie cilvēki tik ļoti sargā savas attiecības, ka dažkārt kļūst par pārāk uzmācīgiem – dažreiz partnerim gribas no viņa gluži vienkārši aizbēgt.

Strēlnieks

Strēlnieki ir no tiem cilvēkiem, kuri var ļoti sāpināt un aizvainot – viņi ir nesavaldīgi, plus ļoti lieli egoisti. Tikai retais cilvēks ar to ir gatavs samierināties. Būsim godīgi – kopdzīve ar Strēlnieku vislielākos pārbaudījumus sagādā viņa mīļotajam.

Mežāzis

Šie cilvēki var sabradāt visu, kas ir viņu ceļā pat pie vismazākā strīda. Ja Mežāzi sakaitina, viņš izposta visu – mīlestību, cieņu, pieķeršanos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kad Ūdensvīram vairs nebūs “rozā briļļu” periods, tad attiecībās būs nevis “mēs”, bet tu un es. Vai to ir gatavs pieņemt partneris, ir atkarīgs tikai no viņa paša.

Zivis

Atgrūst savu mīļoto cilvēku viņi var aukstasinīgi un egoistiski. Turklāt šie cilvēki vienmēr uzskatīs, ka viņiem ir taisnība un labāku par viņiem šajā pasaulē nav. Ja partnerim kaut kas nepatika attiecībās, tad viņš pats un tikai pats pie tā ir vainīgs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Magones vīriešu vidū izceļas pamatīgs strīds – Žanis nelaiž Venti iekšā pa vārtiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
“Visa celtniecība notiek ap Rīgu, laukos nav pirktspējas.” INTERVIJA ar “Arco Real Estate” vadītāju Aigaru Šmitu
Intervija 1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Izmantoja dažādas viltības, lai dzēstu pēdas. Ķuzis pastāsta sīkāk par “spridzinātāju”
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām
14 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LMT saglabā līdera pozīcijas – apgrozījums 164 miljoni eiro
31 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Igaunijā iespējams iegādāties dzīvokli par 50 eiro
1 stunda