Ātrais sekss, kad jums ir tikai dažas minūtes laika, šķiet iekārojams ļoti daudziem pāriem. Eksistē arī daži “noslēpumainie” paņēmieni, lai no šāda seksa gūtu galvu reibinošu baudu!

1. Izbrauciens ar auto

Nekad neesat nodarbojušies ar seksu mašīnā? Jāizmēģina ir viss! Aizbrauciet tālāk no ziņkārīgām acīm, iekārtojieties ērtāk un uz aiziet! Tici, lai arī, iespējams, šī nav pati komfortablākā mīlēšanās pasaulē, tā ir neaizmirstama pieredze.

2. Neizģērbies

Uzvelc garu kleitu, bet nevelc apakšveļu, pacel to un pieturi, kamēr tavs mīļotais vīrietis var iekārtoties tev, piemēram, no aizmugures. Tici, viņš šo ainu atcerēsies ilgi, ilgi vēl pēc tam, kad jūs jau būsiet beiguši mīlēties.

3. Izmēģini jaunu pozu

Ja tu esi virspusē viņam, pamēģini vairāk atliekties uz aizmuguri nekā to esi darījusi agrāk. Tu sajutīsi, iespējams, vieglu “īdēšanu” muskuļos, taču tavas izjūtas (un arī viņa) kļūs daudz spilgtākas. Un vispār, nekad nebaidieties eksperimentēt, jo tikai eksperimenti nodrošina jaunas, neaizmirstamas sajūtas.

4. Pagriez skaļāk!

Vaidi un kunkstēšana seksa laikā uzbudina, un ja jums ir pavisam mazlietiņ brīva laika seksam, tas var ļoti, ļoti palīdzēt jums sasniegt kulmināciju ātrāk. Tāpēc nekautrējies paust savas sajūtas arī ļoti skaļi, ja tobrīd tā jūties!

5. Izmanto lubrikantu

Ātrais sekss ir vispiemērotākā situācija, kad vajadzētu izmēģināt lubrikantu. It īpaši tad, ja agrāk nekad to neesat mēģinājuši. Ja baudas gūšanai ir vien dažas minūtes, tas būs vislieliskākais palīgs jums abiem, turklāt sniegs arī jaunas izjūtas!