Kokteilis
Mīli

Mīlēšanās “pa draugam”: 4 PAR un 4 PRET iemesli0

Foto: Shutterstock

Patiesībā tas var būt ļoti vilinoši: jūs lieliski viens otru pazīstat un jums nav nekādu pienākumu vienam pret otru, jūs viens otru spējat seksuāli apmierināt un jums nesāp galva par problēmām, kādas var rasties attiecībās.

Bet, vai viss ir tik vienkārši, kā sākumā varētu šķist?

Noskaidrosim!

4 “PAR” iemesli:

Foto: Shutterstock

1. Tu no šīm attiecībām neko negaidi
Tu nesēdi mājās un negaidi zvanu – kad tas beidzot notiks, kad viņš tev piezvanīs vai atsūtīs īsziņu, lai uzaicinātu tevi uz randiņu. Ja tu plāno savu vakaru tikai sev, tātad, tas ir vakars sev, ja tu vēlies galvu reibinošu seksu ar viņu – tu par to viņam dod ziņu. Nekādu citu ilgu, gaidu vai pienākumu.

2. Tev nav pret viņu nekādu pienākumu
Tev nav viņam jāatskaitās, kad un ar ko tu tiksies rīt vai parīt. Kādas filmas tev patīk vai kādas nepatīk. Kādu ēdienu tu ēd un kādu nē. Tas viss ir tikai tavā ziņā.

3. Tev var būt citi partneri 
Kopumā tu esi brīva sieviete, kurai var būt sekss ar jebkuru vīrieti, ko tu iekāro. Nekādas greizsirdības, nekādu noslēpumu un atļauts flirts. Vienīgais, par ko tev ir jārūpējas – par savu un partneru drošību intīmajās attiecībās.

4. Šīs attiecības nav riskantas
Sekss ar draugu bez citiem pienākumiem ir daudz drošāks par vienas nakts sakariem. Tu jau pazīsti šo vīrieti un kā intīmo attiecību partneri – nevar gadīties nekādi nepatīkami pārsteigumi!

4 “PRET” iemesli:

Foto: Shutterstock

1. Tu vari zaudēt draugu
Tu un tavs partneris varat ļoti dažādi lūkoties uz attiecībām (un citiem jautājumiem) kopumā. Un, ja jūs par to sāksiet diskutēt, jūs varat sastrīdēties un zaudēt draugu, kas arī bez seksa, tev nozīmē daudz.

2. Arī viņam var būt citas sievietes
Ak, jel, būsim godīgas! Kurai gan no mums patīk apzināties, ka viņam bez tevis ir galvu reibinošs sekss vēl ar kādu citu… Jā, protams, jums taču ir brīvas attiecības un kā viņš, tā tu varat satikties arī ar citiem cilvēkiem, taču, vai tu ar to tiksi galā?

3. Tu vari viņam pārlieku uzticēties
Tā kā šis cilvēks, visticamāk ir tavs labs draugs, tava piesardzība atslābst un tu vari aizmirst padomāt par tādām lietām, par kurām tu noteikti padomātu citās attiecībās – jo tu taču viņam uzticies! Piemēram, prezervatīvs un drošība pirmajā vietā!

4. Tu vari iemīlēties
Un, šķiet, visbīstamākais iemesls – tu vari savā partnerī iemīlēties… Bet viņš tevī – nē, viņš var turpināt tevi uztvert kā draudzeni, ar kuru viņam ir brīnišķīgs sekss. Tici, šis būs ļoti sāpīgi.

LA.lv