Kokteilis
Mīli

Mīlēšanās anatomija stundās: tikai vienreiz diennaktī viņš un viņa vēlas vienu un to pašu0

Foto: Pexels

Seksologi jau sen ir ievērojuši, ka seksa bauda vīriešiem un sievietēm dažādos diennakts laikos ir atšķirīga. Vienus un tos pašus glāstus sieviete, piemēram, dažādos diennakts laikos uztver un izjūt atšķirīgi. Tāpēc dažreiz pirms ļauties kaislīgam seksam ir vērts paskatīties pulkstenī. Interesanti, ka seksuālā aktivitāte gan vīriešiem, gan sievietēm sakrīt tikai vienā diennakts laikā!

Uzzini, cikos!

6:00 – 8:00

Viņa: Pat, ja viņa jau ir pamodusies, viņas organisms nav gatavs seksam. Melatonīna (miega hormons) līmenis asinīs vēl ir salīdzinoši augsts, bet viņas ķermeņa temperatūra vēl nav paaugstinājusies pēc miega (guļot miegā cilvēka ķermeņa temperatūra ir nedaudz zemāka). Lai gan dažreiz ir ļoti patīkami pamosties mīlēšanās laikā. Pats galvenais, lai partneris nesteigtos, bet ļautu viņai izbaudīt glāstus un pieskārienus.

Viņš: Vairumam vīriešu tieši šajā laikā ir seksuālās aktivitātes augstākais punkts, jo testestorons asinīs sasniedz savu maksimālo kāpumu. Viņam ir viegli uzbudināties. Ātrs, neplānots sekss šajā laikā ir labākais, ko viņam var sniegt.

8:00 – 10:00

Viņa: Viņa beidzot ir pamodusies un ir gatava mīlēties. Tagad viņas asinīs endofrīnu (“laimes hormons”) līmenis ir sasniedzis maksimālo rādītāju. Lai uzbudinātos, viņai nevajadzēs daudz laika.

Viņš: Jau ir “ar vienu kāju” darbadienā. Testestorona hormons ir samazinājies un atrodas normas robežās. Tāpēc tagad uzbudināties un ļauties mīlestībai viņam būtu sarežģītāk.

10:00 – 12:00

Viņa: Tieši šajās stundās viņa var gūt galvu reibinošu baudu. Tāpat arī uzbudināties viņai nebūs lielu grūtību.

Viņš: viņa smadzenes darbojas “ikdienas” režīmā. Tāpēc viņš tā vietā, lai mīlētos, visdrīzāk nodosies pilnīgi citām lietām – saviem pienākumiem vai, piemēram, treniņam sporta zālē.

Foto: Pexels

12:00 – 14:00

Viņa: Viņas aktivitātes sasniedz maksimālo punktu. Tomēr tas neattiecas uz seksuālo noskaņojumu. Šajās stundās sievietei ir grūti atslābināties un koncentrēties seksam.

Viņš: Šajās stundās “laimes hormons” vīrieša asinīs sasniedz maksimumu. Tāpēc viņš šajā brīdī ir atvērts kaut kam neparastam, pat ekstrēmam un ar prieku ļausies trakulīgam seksam.

14:00 – 16:00

Viņa: Šajā laikā viņas organisms ir maksimāli gatavs, lai ieņemtu mazuli. Taču garai priekšspēlei viņa nav vēl gatava. Ātrs, pat nedaudz trakulīgs sekss šobrīd ir tieši tas, kas viņai vajadzīgs.

Viņš: Šajā diennakts laikā vīrieša spermatozoīdi kļūst viskvalitatīvākie, lai varētu apaugļot olšūnu. Tāpēc, ja jūs ar partneri domājat par mazuļa ieņemšanu, šim uzdevumam ir jānododas tieši šajās stundās.

16:00 – 18:00

Viņa: Šajā laikā viņas aktivitāte samazinās. Vairums sieviešu šajās stundās nav spējīgas ļauties seksam. Taču viņai nekas nebūs pret mīļiem, nesteidzīgiem glāstiem.

Viņš: Ir gatavs cīņai, lai gan nav gatavs ilgai priekšspēlei. Viņam sekss šajā brīdī ir labākais veids, kā tikt vaļā no stresa un negatīvās enerģijas. Tāpēc viss, ko viņš šobrīd kāro ir ātrs, dzīvniesks sekss.

18:00 – 20:00

Viņa: Šajās stundās sievietes organisms “bauda” ar ausīm. Viņa, visdrīzāk, gatavo vakariņas un ir gatava ilgstoši klausīties mīļvārdiņos un komplimentos.

Viņš: Šajā laikā viņš nav gatavs mīlēties. Šajās stundās vīrietis domā par vakariņām un atpūtu. Visus spēkus viņa organisms iztērēs pārtikas pārstrādei.

Foto: Pexels

20:00 – 22:00

Viņa: Vislabākais laiks mīlas rotaļām. Viņai ir daudz spēka un viņa ir gatava pat uzņemties iniciatīvu. Vispiemērotākais laiks, lai ļautos dažādiem seksuāliem eksperimentiem.

Viņš: Ir gatavs vairāk nekā jebkad un ir gatavs izpildīt sievietes vēlēšanās. Šis ir vienīgais diennakts laiks, kad vīrieša un sievietes organisms darbojas sinhroni.

22:00 – 00:00

Viņa: tuvāk pusnaktij viņas asinīs strauji palielinās melatonīna (miega hormona) līmenis. Organisms pakāpeniski aizmieg, pat ja viņa dodas gulēt krietni vēlāk. Tāpēc tagad viņas seksuālā enerģija samazinās.

Viņš: Viņš ir atslābinājies, bet vēl neguļ. Viņš ir gatavs ilgstošiem un maigiem glāstiem. Lai pēc tam aizmigtu ciešā miegā, viņš joprojām ir gatavs mīlēties.

Foto: Pixabay

00:00 – 6:00

Viņa: Viņas organismam ir nepieciešama atpūta. Bet nesteidzīgs, romantisks sekss varētu būt īstā lieta, ko viņa var baudīt. Starp citu, daudzas sievietes, kas agrāk nav izjutušas orgasmu, tieši pusmiega stāvoklī to spēj izjust. Tas saistīts ar to, ka organisms ir maksimāli relaksēts un atslābis.

Viņš: Cieši guļ, un pamodināt viņu ir ļoti grūti.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Renārs Zeltiņš pārvērtē savus spēkus – vēlas izaicināt, bet kaut kas noiet greizi
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Jutūberes Evelīnas Pārkeres sāga nerimst: vieni meiteni aizstāv, citi – nopeļ
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Ceturtdien būs vējains un līdz +24 grādiem silts laiks
2 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
2 stundas