Kokteilis
Baudi

MESA uzsāk koncerttūri labākajās tradīcijās – turpinot ziedojumu vākšanu slimiem bērniņiem0

Publicitātes foto

Valmierā koncertzālē “Valmiera” 29. martā MESA sāk savu 2018. gada koncerttūri, kas turpināsies Rīgā un noslēgsies Liepājā. “Valmierā mums vienmēr ir ļoti liels prieks atgriezties, jo grūti atrast citu Latvijas pilsētu, kur būtu tik pozitīvi un atvērti cilvēki, kādi ir Valmierā. Tāpēc šo tūri esam iecerējuši aizsākt tieši šeit,” atklāj projekta autors un idejiskais līderis Gatis Irbe.

Jau otro gadu projekts MESA sākas ar labdarības akciju, kurā pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to varēja iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu labdarības kampaņā “Mēs ar MESA”. Visi iegūtie līdzekļi tiek ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem. Runājot par projektu, Gatis teic: “Šis ir jau otrais projekta MESA albums. Esmu patiesi lepns un laimīgs, jo redzu, ka mans un manu kolēģu darbs jau šobrīd ir augstu novērtēts, jo albuma digitālās versijas lejupielāde, kas notiek labdarības projekta “mesarmesa.lv” interneta vietnē, ir sasniegusi vērienīgus apjomus un turpina strauji progresēt.”

Turpinot pirmā MESA albuma tradīciju, arī otrā studijas albuma “II” tapšanā piedalījušies vairāki viesi.

Viņu vidū ir Renārs Kaupers, Intars Busulis, etnoansamblis “Tautumeitas” un citi, bet visa albuma mūzikas producents ir Arstarulsmirus, piešķirot tam bagātīgu muzikālu skanējumu.

Koncerttūres koncertos dziesmas no abiem studijas albumiem būs dzīvajā izpildījumā. “Pavasara koncertu sērijā piedalīsies nu jau abu MESA albumu viesmākslinieki, jo programmā izpildīsim arī iepriekšējā albuma dziesmas, un katrā no pilsētām veidosim nedaudz saturiski atšķirīgu programmu, tādējādi veicinot interesi apmeklēt visus trīs koncertus, un kā noslēdzošo esam izvēlējušies tieši Liepājas pilsētas LOC arēnu, kur paredzēts grandiozs sērijas galā koncerts,” atklāj Gatis.

Ar pirmo albumu tika saziedoti 17 936,01 eiro un tika nosegta desmit bērnu ārstniecība, paralēli arī sekojot līdzi bērnu progresam MESA sociālajos tīklos.

“Ar jauno studijas albumu “II” un ar atvērtu sirdi vēlamies turpināt šo akciju, lai turpinātu vākt līdzekļus arī pārējiem bērniem, kuri gaida rindā uz finansējumu rehabilitācijai. Šajā laikposmā ar pirmās kampaņas palīdzību un citu “Ziedot.lv” kampaņu izveidi līdzekļus rehabilitācijai jau saņēmuši 55 bērni, bet ir vēl 39 bērni, kuriem šo līdzekļu pietrūkst,” stāsta idejas autors un neslēpj: “Mēs ticam, ka kopā mums izdosies savākt visiem šiem bērniem vajadzīgos līdzekļus!”

Kad un kur?

  • 29. martā plkst. 20.00 koncertzālē “Valmiera”
  • 12. aprīlī plkst. 19.30 koncertzālē “Palladium” Rīgā
  • 21. aprīlī plkst. 19.00 Liepājas Olimpiskajā centrā
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: no EUR 15,40 līdz 30,40

MESA videoklips dziesmai “Vērtības”:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
2 stundas