Kokteilis
Baudi

Melānija Trampa saposusi Balto namu Ziemassvētkiem: dzērveņu egles un milzīgi rotājumi0

Foto: Ekrānuzņēmums

Šis ir vēl viens gads Baltajā namā un Trampu ģimenē, kad nams Ziemassvētkiem tiek saposts ar īpašu šiku un burvību, piešķirot tam ekstravagantu izskatu un mazliet vairāk sarkanās krāsas kā ierasts. Baltā nama dekorēšana Ziemassvētku un Jaungada sezonai ir viens no Pirmās lēdijas svarīgākajiem pienākumiem. Turklāt Melānija Trampa jau atkal šim pasākumam pieķērusies ar “trampisku” vērienu.

Foto: Ekrānuzņēmums

Šogad Melānija svētku tēmai izvēlējusies koši sarkano krāsu, jo Ziemassvētki Baltajā namā tiek svinēti jau 201 reizi.

Šajos svētkos Melānija sarūpējusi īpašu un ļoti praktisku adventes vainagu. Tas dekorēts ar parastajiem zīmuļiem, kuri apdrukāti ar frāzi “Esi labākais”.

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Kā ierasts Austrumu spārnā Zelta zvaigznes dzimtas koks, kas godina militārpersonas un to ģimenes.

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Arī šajā Ziemassvētku sezonā Trampi pacentušies izgaismot Balo namu ar neskaitāmām LED gaismiņu virtenēm. Turklāt, lai Baltajam namam piešķirtu īstu Ziemassvētku noskaņu, Melānija šogad par pamata krāsu izvēlējusies koši sarkano teju vai pilnīgi visos Ziemassvētku dekoros. Tostarp eglēs. Galu galā, Ziemassvētki ir pārsteigumu laiks, un jāatzīst, ka Melānija šogad patiešām ir pārsteigusi. Jo šajā gadā Baltajā namā neatradīsi nekādas tradicionālo Ziemassvētku klišejas. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, Baltais nams ir pārvērsts līdz nepazīšanai.

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Protams, nevar noliegt, ka pagājušā gada baltie Ziemassvētki Baltajā namā paliks atmiņās ilgi, jo pirms tika oficiāli atzīmētas 200 Ziemassvētku svinības Baltajā namā. Taču Pirmā lēdija medijiem atzinusi, ka viņa no sirds cerot, ka arī šī gada svētki Baltajā namā paliks ļaužu atmiņās sirdīs.

Foto: Ekrānuzņēmums

Arī šogad Melānija Trampa ir visu dekoratoru komandu priekšgalā, pārraugot visu, sākot ar cepumiem un kūkām un beidzot ar priekšnesumiem un ielūgumiem. Tāpat Melānija ievēroja oficiālo tradīciju, tērpjot rokas koši sarkanos cimdos, viņa devās cauri Austrumu spārnam, lai izrotātu Baltā nama galveno egli.

Foto: Ekrānuzņēmums

Šogad Ziemassvētku rotājumiem Melānija iedvesmojusies no sabiedrībā aktuālām problēmām un jautājumiem. Piemēram, mežiem, kas cietuši no klimata pārmaiņām, tāpēc viņa izvēlējusies veidot egles no dzērveņu virtenēm.

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Tāpat viņu iedvesmojusi kāda no dziedātājas un aktrises Meraijas Kerijas Ziemassvētku filmām, tāpēc viņa dekorācijām izvēlējusies neskaitāmas sveces un gaismiņu virtenes.

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad oficiālā Balta nama egle, cēli izslējusies, rotā Zilo istabu. Tajā eglīšu mantiņu lomu pilda visu ASV štatu un teritoriju oficiālie zīmogi. Savukārt Sarkanās istabas egle dekorēta ar pašdarinātiem un praktiskiem aksesuāriem, kas koncentrē uzmanību uz uzrakstiem – esi labākais!

Foto:

Video:

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
15 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas