Kokteilis
Apbrīno

Melānijas Trampas diēta. + Pirmās lēdijas zaļā kokteiļa recepte0

Foto – EPA/LETA

Skaistas sievietes bieži zina, kā pareizi un veselīgi ēst, bet ne visas kļūst par ASV pirmajām lēdijām. Šoreiz pastāstīsim par Melānijas Trampas uztura principiem – varbūt noder arī tev!

Melānijas modeles pagātne padarījusi viņu supergudru visos ar skaistumu saistītos jautājumos, jo īpaši attiecībā uz ķermeni: slaidas kājas, harmoniskas proporcijas un fiziskā forma ir viņas labā izskata pamatā. Un turklāt Trampa kundzi grūti nosaukt par pārmērīgi tievu sievieti!

Pirmās lēdijas diēta
ASV prezidenta sievai īpašu diētu neviens nav veidojis. Drīzāk viņas ēšanas veidu var dēvēt par intuitīvu apvienojumā ar dažiem pamata noteikumiem. Jāatgādina, ka Melānijai jau ir gandrīz 50 gadu, un šie nosacījumi ļāvuši viņai saglabāt lielisku figūru.

Labā ziņa – šo likumu nav daudz, tikai trīs, un raksta beigās atradīsi īpašā zaļā kokteiļa recepti, ar kuru bijusī modele jau daudzus gadus iesāk katru savu dienu.

Ūdens
Kopā ar ūdeni organismu pamet jaunība. Melānija Trampa mīl savu organismu un nekad to nemoka ar slāpēm. Pievērs uzmanību: skatēs vairākumam modeļu ir līdzi ūdens pudeles.

Augļi
ASV prezidenta kundze katru dienu apēd pa septiņiem gabaliņiem dažādu augļu, jo arī tā ir lieliska profilakse pret novecošanos. Daudzos augļos ir antioksidanti un organismam ārkārtīgi vajadzīgās skābes.

Augļi ir lieliska uzkoda, kas neveido tauku uzkrājumus organismā. Tieši pretēji, vitamīnu un šķiedrvielu dažādība figūru ietekmē tikai pozitīvi.

Intuitīvā ēšana
Melānija uzskata, ka organisms pats zina, kas tam vajadzīgs. Reizēm, protams, kārojas arī kādu neveselīgu našķi vai ātro uzkodu, un reizēm to var atļauties, tikai ar mēru. Viņas padoms: ieklausies savās sajūtās, iespējams, šis produkts tev tieši tagad ir nepieciešams!

Zaļumi organismam ir tikpat nepieciešami kā citi produkti. Diedzēti graudi ir viens no vienkāršākajiem un gardākajiem variantiem ēdienkartes dažādošanai aukstajā sezonā.

Tāpat Melānija, kā jau minēts, katru rītu sāk ar šādu zaļo kokteili!

Sastāvdaļas
70 g diedzētu kviešu
3 lapiņas piparmētras
0,5 citrona
100 ml ūdens

Kviešus sadiedzē, pārlejot graudus uz nakti ar ūdeni, pēc tam ietinot mitrā marlē. Pēc pāris dienām diedzētie kvieši būs gatavi! Tos liek kokteilī, kad izauguši gandrīz centimetru gari.

Visas sastāvdaļas sablendē, sajauc ar ūdeni un dzer katru rītu!

LA.lv