Melānija Trampa šonedēļ sajūsminājusi visu pasauli! Tuvojoties Ziemassvētkiem un garajām svētku brīvdienām, ASV pirmā lēdija nolēmusi pārsteigt savu vīru Donaldu Trampu. Kā jau visiem zināms, Donaldam ļoti patīk blondīnes. Par to liecina viņa bijušās mīļākās. Īsāk sakot, Amerikas Savienoto Valstu pirmā lēdija Melānija Trampa ar savu jauno frizūru šonedēļ debitēja kanāla Fox News intervijā. Un nepamanīta viņa tiešām nepalika.


Prezentējot savu jaunāko matu sakārtojumu kanālā Fox News, viņa izmantoja lielisku iespēju, lai paustu viedokli par skarbo kritiku, ko saņem gan viņa, gan viņas vīrs un ģimene. Nevienam nav noslēpums, ka Trampu uzvārds pasaulē izskan neskaitāmas reizes dienā. Īpaši Donalda Trampa vārds, kurš regulāri tiek kritizēts par savām darbībām, uzskatiem un izteikumiem.

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Intervijas laikā Melānijai tika jautāts, kas ir visgrūtākais pirmās lēdijas statusā, un viņas atbilde pārsteidza: “Esmu pieņēmusi žurnālistu, grāmatu autoru un filmu veidotāju kritiku un skarbos vārdus. Viņi izmanto mūsu ģimenes vārdu, lai celtu savu slavu, taču jāatceras, ka šie cilvēki raksta vēsturi. Problēma ir tā, ka viņi to raksta nepatiesu”.

Runājot par Melānijas jauno stilu – vai tik krasa matu krāsas maiņa ziemā bija nepieciešama? Taču, iespējams tas bija mērķtiecīgs un politisks solis, lai novērstu sabiedrības un preses uzmanību no Trampa politiskajām attiecībām ar Krieviju.
Video: