Kokteilis
Dzīvo

Meita dizainere rada plašuma sajūtu mammas dzīvoklītī. Foto idejas0

Foto – Anda Krauze

Natālija Lisivņenko Rīgas klusajā centrā dzīvo jau trīs gadus. Par to, kā izremontēt un iekārtot mazo dzīvoklīti, viņai nebija jālauza galva, jo meita Jeļena ir pieredzējusi interjera dizainere. Ar namamātes laipnu atļauju žurnāls “Mājas Viesis” devās lūkot, kā nelielā telpā var radīt plašuma sajūtu.

“Meitai mūsu dzīvoklis Purvciemā nepatika, tas bija mazs, patumšs, no rītiem varēja dzirdēt, kā kaimiņi aizkarus atvelk,” atveras Natālija. Sākumā uz centru pārcēlusies Jeļena ar ģimeni, vēlāk arī Natālija nolēmusi dzīvot tuvāk mazbērniem.

“Visu vajadzēja paveikt ātri un ekonomiski. Mūsu rīcībā bija tikai divarpus mēneši, jo mammai bija jāatbrīvo vecais dzīvoklis,” sarunā iesaistās Jeļena. “Dzīvoklis ir sētas mājā, skats pa logu nav izcils, tāpēc svarīgi bija radīt gaišu plašuma sajūtu, lai nepilnos sešdesmit kvadrātmetros būtu viegli elpot. Un vēl man gribējās, lai mammas dzīves telpā būtu romantiskas noskaņas, tāpēc izvēlējos dažādu nokrāsu rozā toņus. Izmantojām gan tapetes, gan krāsas, turklāt pašas labākās, ekoloģiskas, ko ražo angļu firma “Farrow & Ball”, lai uzreiz varētu nākt iekšā un dzīvot, jo tām nav nekādu smaku.”

Iedvesmojoties no Jeļenas paveiktā, piedāvājam ieskatu arī citu dizaineru radītos, ļoti līdzīgos risinājumos, kā nelielas telpas vizuāli padarīt plašākas un radīt ērtu un skaistu dzīves vidi.

VISU RAKSTU LASI ŽURNĀLĀ MĀJAS VIESIS VAI TĀ E-IZDEVUMĀ!

LA.lv