Pēc tam, kad neskaitāmi mediji sāka rakstīt par iespējamo prinča Harija sievas Meganas Mārklas grūtniecību, žurnālistu uzmanību joprojām nav atslābusi. Tagad tiek apspriests fakts, kāpēc Meganas Mārklas mammai ir radusies nepieciešamība apmeklēt bērnu auklēšanas kursus.

Izdevums “Daily Star” raksta, ka Meganas mamma sākusi apmeklēt kursus, kuros sievietes tiek mācītas rūpēties par jaundzimušajiem, turklāt Saseksas hercogienes mamma patiešām gatavojās pārcelties uz dzīvi Lielbritānijā. Saprotams, ka daudzi šo faktu ir saistījuši ar to, ka Meganas Mārklas mamma, visdrīzāk, gaida pasaulē ierodamies savus pirmos mazbērnus.

Atgādināsim, ka par iespējamo Meganas Mārklas grūtniecību sāka rakstīt pēc tam, kad viņa kādā saviesīgā pasākumā kopā ar savu vīru, princi Hariju, ieradās ģērbusies kleitā, kurai bija paplatināta vidukļa daļa. Un tagad izdevumam tapis arī zināms, ka Meganas mamma, Dorija Raglanda, ne tikai plāno uz laiku pārcelties uz dzīvi Lielbritānijā, bet arī apmeklē bērnu aprūpes kursus.

“Liktenīgā” Meganas kleita, pēc kuras sāka rakstīt, ka viņa, visticamāk, ir mazuļa gaidībās:

Foto: RTR/LETA/SCANPIX
Foto: RTR/LETA/SCANPIX

Dorija šos kursus apmeklējot Losandželosā. Tāpat žurnālistiem tapis zināms, ka viņa zinības apgūst individuāli pie diviem akreditētiem pasniedzējiem, lai nepievērstu pārāk daudz uzmanības. Šajos kursos tiek mācīta jaundzimušo bērnu aprūpe, kā arī pirmās medicīniskās palīdzības pamati.

Megana kopā ar mammu Doriju meitas kāzu dienā, šī gada maijā:

Foto: APF/ SCANPIX/ LETA
Foto: APF/ SCANPIX/ LETA

Meganas mamma Dorija kopā ar prinča Harija tēvu, princi Čārlzu un viņa sievu Kamillu, Meganas un Harija kāzu dienā:

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Megana Mārkla savulaik jau paudusi viedokli, ka nevēlas, ka viņas bērnus pat karaliskās ģimenes statusā auklētu sveši cilvēki, lai arī cik labi tie būtu apmācīti. Viņa arī teikusi, ka vēlētos iztikt bez aukles, bet sava mazuļa auklēšanu noteikti uzticētu kādam sev tuvam cilvēkam. Megana ir pārliecināta, ka rūpēties par bērniņu vislabāk var viņa tuvinieki. Meganas mamma Dorija atzinusies, ka drīzumā plāno doties pensijā.

Atgādināsim, ka oficiāli karaliskā ģimene joprojām nav apstiprinājusi Meganas Mārklas grūtniecību.