Kokteilis
Apbrīno

Meganas Mārklas draudzene Džanina: “Viņa būs ļoti stingra māte!”0

Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

37 gadus vecā Saseksas hercogiene Megana Mārkla, kā jau jebkurš karaliskās ģimenes loceklis, cenšas turēt noslēpumā nianses, kas attiecas uz viņas privāto dzīvi. Taču viņas draugi apgalvo, ka viņa ir lieliska mamma.

38 gadus vecā Džanina Gavankara (Janina Gavankar) ir viena no Meganas vistuvākajām draudzenēm. Viņa uzskata, ka bijusī aktrise pēc ģimenes dzīves lomu attiecas ļoti nopietni – gluži kā pret uzņēmumu, kas ir viņas pārraudzībā. Džanina sacījusi, ka Megana ir ļoti praktiska sieviete un palīdzība no malas viņai nekad nav bijusi nepieciešama. “Es domāju, ka viņa būs ļoti stingra māte. Ne pārāk uzstājīga, taču viņa zina, ko dara un kāpēc,” – draudzene teikusi intervijā CBS. Seriāla “Vampīra dienasgrāmatas” zvaigzne paskaidrojusi, ka agrāk viņas ar Meganu ļoti bieži runājušas par ģimeniskām vērtībām. Megana vienmēr esot teikusi, ka viņa ļoti vēlas kļūt par māti un pareizi audzināt savus bērnus.

Atgādināsim, ka šajā nedēļas nogalē Megana Mārkla un princis Harijs atzīmēja savu pirmo kāzu gadadienu. Kopā ar mazo Ārčiju viņi klusi nosvinēja notikumu Frogmoras namā. Kopā ar viņiem namā ikdienā šobrīd uzturas pavārs un aukle. Tāpat Meganai ikdienas darbos palīdz viņas mamma Dorija, kura piedalījās meitas dzemdībās un uz nezināmu laiku ir pārcēlusies uz dzīvi Frogmoras namā.

Džanina, tāpat kā Megana, ir amerikāņu aktrise. Lielākoties viņa filmējas seriālos un tāpat kā Saseksas hercogiene ļoti mīl dzīvniekus:

LA.lv