Portāls Express today apstiprinājis, ka saskaņā ar prinča Harija lūgumu, Meganai Mārklai šajās Ziemassvētku svinībās Sandringemā, Norfokā nāksies parādīt savu aktrises talantu. Jāatzīst gan, ka aktiermāksla būs jādemonstrē ikvienam karaliskās ģimenes loceklim. Turklāt ikvienam jāņem vērā fakts, ka karalienei Elizabetei II katru gadu jāļauj uzvarēt Šarādēs.

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Šarāžu spēlēšana Ziemassvētku laikā ir viena no karaliskās ģimenes tradīcijām. Tāpēc Meganai nāksies piekāpties karalienei pat neskatoties uz viņas lielisko aktrises talantu un pieredzi Amerikā. Viņa gluži vienkārši nedrīkst lauzt tradīcijas, Šarādēs pārspējot karalieni.

Savukārt ļaušana karalienei Elizabetei II šarādēs uzvarēt, ir viens no jaukākajiem žestiem, ko pārējie karaliskās ģimenes locekļi šajos svētkos var darīt. Avots arī ziņo, ka Saseksas hercogu pāris saņems zvanu no karalienes tieši nedēļu pirms Ziemassvētku svinībām, lai uzzinātu konkrētu ierašanās laiku, cikos jaunajai ģimenei jāierodas greznajā Anmerhola namā Norfolkā.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Kā zināms, karalienei Elizabetei II patīk ievērot tradīcijas, tajā skaitā arī greznu svinēt svētkus atbilstoši karaļnama tradīcijām. Šī iemesla dēļ uz Ziemassvētku svinībām Anmerhola namā katrs viesis ierodas konkrētā, viņiem paziņotā laikā. Pirmie viesībās ieradīsies princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni un princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu. Mirkli pēc tam svinībās ieradīsies princis Čārlzs un viņa sieva Kamilla. Savukārt karaliene Elizabete II un princis Filips svinībās ierodas pēdējie, kā vecākie karaliskās ģimenes locekļi. Turklāt, karaliskās ģimenes protokols nosaka, ka vecākajiem karaliskās ģimenes locekļiem, jebkāda veida pasākumos, vienmēr ir jāierodas pēdējiem.

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Šie būs otrie Meganas Mārklas karaliskie Ziemassvētki. Pagājušajā gadā karaliene Elizabete II mazliet pārkāpa karalisko protokolu, uzaicinot Meganu pievienoties svētkiem vēl tikai līgavas statusā. Saskaņā ar karaliskās ģimenes protokolu, ģimenes svinībās, tostarp Ziemassvētkos, var pievienoties tikai karaliskās ģimenes locekļi. Šogad Meganai būs jau otrie karaliskie Ziemassvētki, jau prinča Harija sievas statusā.

Tiek ziņots, ka šie Ziemassvētki Meganai būs īpaši vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt tāpēc, ka Megana kļuvusi par prinča Harija sievu. Otrkārt pāris ir sava pirmā bērniņa gaidībās, un tas ir satraucošs mirklis visai karaliskajai ģimenei. Turklāt uz Ziemassvētku svinībām karaliene Elizabete II ir uzaicinājusi arī Meganas māti Doriju Reglandu.