Anglijas princis Harijs kopā ar mīļoto sievu Meganu Mārklu joprojām atrodas oficiālajā trīs nedēļu ilgajā vizītē, kuras laikā pāris ieplānojis apciemot Austrāliju, Jaunzēlandi, Tongas salas un Fidži salas.

Šajā nedēļas nogalē Harijs un Megana apciemoja Freizera salu, kas atrodas Kvīnslendā, Austrālijā.
Šī sala ir apdzīvota jau vismaz 5000 gadus un tai dots Elizabetes Freizeres vārds. Viņa bija viena no avarējušā kuģa Stirling Castle pasažieriem un viņai kopā ar vīru izdevās izglābties uz šīs salas, kur viņi kļuva par vietējo aborigēnu ķīlniekiem. Vēlāk Elizabetei izdevās izglābties un atgriezties Anglijā.

Princis Harijs un Megana tikās ar salas pamatiedzīvotājiem, uzklausot viņu tradīcijas, vēsturi un apskatot brīnumaino dabu – uz salas atrodas kalni, ielejas, lietus meži un ir atrodamas arī sarkanā smilšakmens klintis.

Atgādināsim, ka šodien karaliskā ģimene solījusi medijus informēt par prinča Harija un Meganas Mārklas gaidāmā mazuļa dzimumu. Tostarp pavīdējušas runas, ka Meganai, iespējams, šo fiziski smago tūri nāksies pārtraukt, atgriežoties Kensingtonas pilī, ņemot vērā to, ka viņai šobrīd rit grūtniecības pirmais trimestris, kas medicīniski skaitās visriskantākais.

Foto: