Kokteilis
Apbrīno

Megana nokaitina britus, kas iesauc viņu par jauno Mariju Antuaneti: “Brauc atpakaļ uz Ameriku un dzīvo tur viena pati!”0


Megana Mārkla apmeklēja Vimbldonas tenisa turnīru.
Megana Mārkla apmeklēja Vimbldonas tenisa turnīru.
Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

37 gadus vecā Megana Mārkla pirms dažām dienām apmeklēja Vimbldonas tenisa turnīru. Hercogiene uz to ieradās, lai atbalstītu savu draudzeni, tenisisti Serēnu Viljamsu un izbaudītu tenisa spēli.

Taču spēles laikā noticis kāds nepatīkams starpgadījums. Par to britu medijiem pastāstījusi sieviete vārdā Sallija Džonsa. Viņa spēli skatījās tajās pašās VIP tribīnēs, kurās sēdēja arī Megana Mārkla, un esot vēlējusies nofotografēt hercogieni, jo katru dienu jau negadās sēdēt vienā ložā ar karaliskās ģimenes locekļiem. Taču Meganas Mārklas apsardze uzreiz esot piesteigusies pie viņas un brīdinājuši to nedarīt, to paskaidrojot: “Hercogiene šeit neatrodas oficiālā vizītē, bet privātā, tāpēc nav iespējams viņu fotografēt.”

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Sallija Džonsa tāpat žurnālistiem pastāstījusi, ka pati Megana visu tenisa spēles laiku neesot sekojusi spēlei, bet apkārtējiem cilvēkiem, cenšoties saprast, kurš uz viņu skatās. “Princis Harijs un Megana uzskata sevi par slavenībām, viņu uzvedība neatbilst karaliskās ģimenes locekļiem. Šāda uzvedība, kādu demonstrēja Megana ir visparastākā slavenības kaprīze,” – izteicās Sallija izdevumam “Daily Mail”.

Tāpat vēl kāds tenisa spēles apmeklētājs paziņojis, ka vēlējies uzņemt selfiju spēles laikā, taču Meganas apsargi neesot ļāvuši viņam to izdarīt, kas esot bijis ļoti nekorekti, jo, kā zināms, selfijus gan tomēr cilvēks var uzņemt pēc saviem, nevis Meganas Mārklas, ieskatiem.

Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti

Šī ziņa pāršalkusi visu Lielbritāniju un daudzi briti izteikuši savu viedokli arī sociālajos medijos: “Ja tu vēlies dzīvot privātu dzīvi, kuru neviens neredz, brauc atpakaļ uz Ameriku un dzīvo tur viena pati, tagad tu esi karaliskās ģimenes pārstāve un tev ir jāapzinās, ka tev ir gluži citi pienākumi,” – teicis TV rīta šova vadītājs Pīrss Morgans Meganas Mārklas adresātā savā rīta pārraidē.

Tāpat viņš izdomājis tagad Meganai iesauku. Viņš salīdzinājis viņu ar leģendāro Francijas karalieni Mariju Antuaneti, kura arī, tāpat kā Megana, ļoti mīlēja smalku un dārgu dzīvesveidu un bija ļoti attālināta no tautas.

LA.lv