Jau informējām, ka, viesojoties Amerikā šī gada februārī, Megana Mārkla sarīkoja amerikāņu tradicionālo “baby shower” ballīti. Tajā par godu mazuļa gaidībām viesojās vairāki Meganas slavenie draugi – gan Amala un Džordžs Klūniji, gan tenisiste Serēna Viljamsa. Ballītei, kas norisinājās Ņujorkā, tika iztērēta ievērojama naudas summas, taču topošai māmiņai, šķiet, ar to vēl nav gana. Kā ziņo Meganas draugi, tiek plānots vēl viens šāds pasākums.

Tiek ziņots, ka otrā “baby shower” ballīte notiks šoreiz jau Londonā un uz to esot uzaicināti tādi cilvēki kā Viktorija Bekhema, kā arī Meganas mamma, kura speciāli uz to atlidos no Losandželosas. Tomēr tiek lēsts, ka šoreiz pasākums būšot pieticīgāks, jo tajā piedalīsies tikai aptuveni seši cilvēki.

Varbūt šoreiz uz to varēs ierasties arī Keita Midltone, kura neapmeklēja “baby shower” Ņujorkā, jo bija devusies atpūtas braucienā ar vīru un bērniem?

Bet, iespējams, ka arī ne, jo daudzi jau pamanījuši, ka atšķirībā no Meganas, Keita strikti ievēro karaliskās ģimenes protokolu. Kā zināms, par Meganas bēbīša ballīti sajūsmā nebija karaliene Elizabete, jo topošā māmiņa kārtējo reizi bija pārkāpusi britu karaliskās ģimenes protokolu – “baby shower” ir tradicionāls pasākums Amerikā, bet ne Anglijā.