Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs un Megana tikuši pie slaveniem aizstāvjiem: Eltons Džons un Pinka uzskata, ka prese un vides aizstāvji ņirgājas par karalisko pāri0

Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

Pasaulslavenā dziedātāja Pinka paudusi savu viedokli par neseno skandālu, kas skāra Saseksas hercogieni Meganu Mārklu un viņas vīru, princi Hariju. Dziedātāja paziņoja, ka šāda uzbrūkoša attieksme pret Lielbritānijas karaliskās ģimenes pārstāvjiem ir negodīga.

Kritikas vilnis, kas ir pāršalcis visu pasauli un ir vērsts pret Meganu Mārklu un princi Hariju, sākās pēc tam, kad britu presē tika publicēta informācija, kas atklāja, ka vairākos ceļojumos princis Harijs ar sievu bija devušies privātajā lidmašīnā, kuru izmeši tiek uzskatīti par vienu no lielākajiem un kaitīgākajiem apkārtējās vides piesārņojuma iemesliem.

Dziedātāja Pinka paudusi savu viedokli savā Twitter kontā: “Es esmu gandarīta, ka ir cilvēki, kas nostājas Meganas un Harija pusē. Tas, kādā veidā pret viņiem šobrīd ņirgājas, ir augstākā ņirgāšanās pakāpe. Tas ir izgājis no jebkādiem saprašanas rāmjiem. Būsim nedaudz labestīgāki, ko? Parādīsim mūsu bērniem, ka būt labiem – tas ir forši!”

Saistītie raksti

Pagājušās nedēļas nogalē par notikušo savu viedokli pauda arī pasaulslavenais Eltons Džons. Dziedātājs atzinās, ka viņš bijis tas, kurš ieteicis Meganai Mārklai un princim Harijam doties lidojumā uz Francijas dienvidiem. Tieši viņš esot ieteicis izvēlēties šim lidojumam privāto lidmašīnu. “Es esmu ļoti satraukts par presē pausto viedokli, kas attiecas uz Meganas Mārklas un prinča Harija ceļošanu privātajā lidmašīnā,” – viņš sacīja. Eltons Džons arī paziņoja, ka uzreiz pēc karaliskā pāra ierašanās Nicā viņš esot pārskaitījis iespaidīgu naudas summu uz specializēto fondu, kas nodarbojas ar apkārtējās vides un ekoloģijas aizsardzību.

Eltona Džona viedokli atbalstīja arī slavenā komiķe un TV šovu vadītāja Elena Dedženeresa. Viņa sacīja, ka tieši Megana Mārkla un princis Harijs esot vieni no “visvienkāršākajiem” ļaudīm, kādus viņa jebkad ir satikusi.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati - vai pietiek ar iespaidīgu naudas summas ziedojumu vides aizsardzības fondam, lai mazinātu privāto lidmašīnu nodarīto kaitējumu videi, kā to apgalvo sers Eltons Džons?

  • Protams, ka nē! Kaitējums jau ir nodarīts
  • Domāju, ka tas palīdz vides aktīvistiem cīnīties ar citām problēmām
  • Es par to nedomāju vispār

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
8 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
8 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu 1
48 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
1 stunda