Saseksas hercogs un hercogiene – princis Harijs un Megana Mārkla, kas tikko pārcēlušies uz savu jauno mājvietu – Vindzoras namu, šomēnes vai arī maija sākumā kļūs par vecākiem savam pirmajam bērniņam.

Saskaņā ar pārim pietuvinātas personas sniegto informāciju portālam News.com.au atklājies, ka Megana un Harijs savu gaidāmo mazuli vēlētos audzināt pēc vegānisma principiem. “Megana vēlas, lai bērniņš augtu kā vegāns,” – sacījis avots. Pati Megana jau ilgstoši savā uzturā ir atteikusies no gaļas produktiem, kā arī šim dzīvesveidam pievērsusi princi Hariju.

Iekārtojot bērnistabu Vindzoras namā, pāris bija izvēlējies speciālu organisko krāsu sienām (pelēku un baltu), kas ir draudzīga dabai un nesatur toksiskas sastāvdaļas.

Saskaņā ar šī gada statistikas datiem, Anglijā viena no 12 ģimenēm savus bērnus audzina kā vegānus, galvenokārt šo dzīvesveidu izvēlēties veselības aspektu dēļ. Vecāki, kas bērnus audzina pēc šādiem principiem kā galveno iemeslu savai izvēlei minējuši faktu, ka tiekot uzskatīts, ka gaļa un citi dzīvnieku izcelsmes produkti izraisa dažādas veselības problēmas, tostarp sirds saslimšanas, cukura diabētu un pat vēzi.

Megana Mārkla un princis Harijs nav vienīgie karaliskās ģimenes locekļi, kas pievērsušies vegāniskajiem uzskatiem. Marta mēnesī britu mediji ziņoja, ka Velsas princis Čārlzs uzturā sācis lietot ievērojami mazāk gaļas, bet vairāk bioloģisku pārtiku no augu valsts.