Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla un princis Harijs izsludinājuši vakanci: viņi meklē auklīti – vīrieti0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Prinča Harija mīļotā sieva Megana Mārkla turpina pārsteigt. Apprecoties ar princi, aktrise kļuva par Lielbritānijas pilsoni, tomēr viņa aizvien ļoti lepojas ar savu izcelsmi un dzimteni – Ameriku. Šajās dienās kļuvis zināms, ka Megana sākusi meklēt auklīti no Amerikas savam vēl gaidāmajam mazulim.

Saseksas hercogiene izmantojusi kādas prestižas auklīšu aģentūras pakalpojumus un lūgusi atrast piemērotu kandidatūru tuvākajiem trim mēnešiem. “Meganai un Harijam ir skaidras idejas un vīzija par to, kā viņi vēlas audzināt savu bērnu,” – sacījis kāds pāra draugs.

Un, kā kļuvis zināms, aģentūrā Megana izskatījusi variantu, ka auklītes pienākumus varētu uzticēt vīrietim, kura dzimtene, tāpat kā viņai, ir Amerika. Ja tas patiešām tā notiks un vīrietis – auklīte tiks atrasts, tas būs pirmais gadījums britu karaliskajā ģimenē.

Tāpat zināms, ka šī darbinieka alga varētu sasniegt 70 tūkstošus mārciņu gadā, atkarībā no viņa pieredzes. Tuvākajā laikā notiks prinča Harija, Meganas Mārklas un aģentūras atlasīto kandidātu tikšanās. Vīrietis – auklīte mitināsies Frogmoras namā un viņa rīcība tika nodota personīgā automašīna.

LA.lv