Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla paziņojusi, ka visus mājas darbus darīs viņa pati: Frogmoras namā vairs nav apkalpojošā personāla0

Foto: Vida Press

Pirms nedēļas Megana Mārkla un princis Harijs visbeidzot pavisam pārcēlās uz dzīvi no Kensingtonas pils uz Frogmoras namu. Un ģimene šobrīd gatavojas sava pirmā bērniņa sagaidīšanai, kam jānotiek vai nu šī mēneša beigās vai maija sākumā. Turklāt jau informējām, ka Megana un Harijs ir atteikušies šo intīmo brīdi uzreiz pēc mazuļa dzimšanas izpaust apkārtējai pasaulei. Bez tam Megana atteikusies arī no karaliskās ģimenes sensenas tradīcijas – fotografēties ar jaundzimušo dažas stundas pēc mazuļa nākšanas pasaulē, tādējādi kļūstot par pirmo sievieti britu karaliskajā ģimenē, kas to nedarīs.

Vēl kļuvis zināms tas, ka Megana Mārkla un princis Harijs ir gandrīz pilnībā atteikušies no personāla savā jaunajā Frogmoras namā, štata vietas saglabājot vien nama apsardzei un miesassargiem. Saskaņā ar britu karaliskās ģimenes sniegto informāciju, Megana ir pilnībā atteikusies no pavāru un saimniecības vadītājas palīdzības, pilnībā uzņemoties šīs mājas rūpes pati. Tāpat prinča Harija sieva norādījusi, ka gadījumā, ja viņai būs nepieciešama palīdzība pēc mazuļa dzimšanas, viņai palīdzēs viņas mamma Dorija, kura drīzumā ieradīsies Londonā.

Atšķirībā no Keitas Midltones, kas kopā ar vīru, princi Viljamu mitinās Kensingtonas pilī un ievēro visus karaliskos protokolus, Megana pilnībā ir sevi atbrīvojusi no šiem reglamentiem un ir noskaņojusies uz vienkāršu dzīvi ārpus pilsētas. Kā zināms, Megana Mārkla ļoti aizraujas ar ekoloģisku dzīvesveidu, tāpēc ir darījusi zināmu, ka plāno ierīkot arī pati savu dārziņu, kurā audzēs ogas, dārzeņus un zaļumus. Kādā intervijā Megana teikusi, ka viens no viņas lielākajiem sapņiem ir salātos izmantot pašas izaudzētu rukolu un baziliku, kā arī vakaros dzert piparmētru tēju, kas augušas turpat dārzā.

LA.lv