Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla paziņojusi, ka Keitas un prinča Viljama mājoklī valdot ļoti slikta aura0


Megana kopā ar princi Hariju 2017.gadā novembrī.
Megana kopā ar princi Hariju 2017.gadā novembrī.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Prinča Harija sieva Megana Mārkla bijusi laimīga par iespēju pārcelties no Kensingtonas pils uz Frogmoras namu, kas atrodas Vindzorā. Neskatoties uz Keitas Midltones un prinča Viljama rezidences izmēriem, Megana Mārkla tur esot cietusi no klaustrofobijas lēkmēm.

37 gadus vecā Saseksas hercogiene kritiski izteikusies par auru, kas valdot Keitas un Viljama mājās. Jāatgādina, ka rezidence atrodas ļoti prestižā Londonas rajonā. Princis Harijs līdz apprecējās ar Meganu, daudzus gadus dzīvoja Kensingtonas pilī kopā ar vecāko brāli, princi Viljamu un viņa sievu Keitu. Taču Meganai pils negāja pie sirds. Viņa izteikusies, ka šajā mājoklī valdošā atmosfēra ir “nomācoša”. Bijusī aktrise arī apgalvojusi, ka šajā namā piedzīvojusi klaustrofobijas lēkmes. Tieši Megana kļuva par pārcelšanās iniciatori prom no Kensingtonas pils. Bijusī aktrise izvirzīja mērķi un sasniedza to ļoti īsā laikā. Saseksas hercogiene arī saņēma atļauju no pašas karalienes Elizabetes II. Īsā laikā tika restaurēts Frogmoras nams, kas šobrīd ir Meganas un prinča Harija dzīvesvieta, un tika iztērēti iespaidīgi naudas līdzekļi, kas daudzus britus ļoti sadusmoja.

Megana bijusi ļoti priecīga, ka var pārcelties no trokšņainās Londonas uz mierīgāku apvidu. “Viņai ļoti gribējās mitināties Vindzorā. Šeit ir daudz klusāk un viņai patīk uzņemt viesus un pavadīt laiku kopā ar draugiem. Megana šeit neizjūt klaustrofobijas lēkmes, kā tas ar viņu notika Kensingtonas pilī,” – teicis kāds Harija un Meganas draugs izdevumam “US Weekly”.

Saistītie raksti

“Viņi arī izlēma, ka viņiem nebūs apkalpojošais personāls Frogmoras namā. Viņiem palīdz tikai mājkalpotāja dažas stundas darbadienās un auklīte, kas nāk tikai tad, kad Meganai tas ir nepieciešams. Taču vakara stundās un brīvdienās Harijs un Megana tiek galā pašu spēkiem. Šī bija Meganas vēlēšanās, lai bērnu audzinātu kā “normālu” cilvēku,” – dalījies ziņās Meganas un Harija draugs.

Prinča Harija sievu briti bieži kritizē par to, ka viņa pārāk viņu ietekmē. Briti uzskata, ka Saseksas hercogi drīzāk uzvedas kā Holivudas zvaigznes, ne karaliskās ģimenes pārstāvji.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
37 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
33 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
54 minūtes