Izrādās, ka Meganai Mārklai ir radušās problēmas ar uzticību saviem draugiem un pat ģimenes locekļiem, pateicoties tam, ka viņi nespēj beigt izplatīt dažādas tenkas medijiem.

Avoti ziņo, ka Meganai nācies rūpīgi izvērtēt savu draugu loku un, pēc kāzām ar princi Hariju, ar vairākiem no tiem, draudzība bijusi pat jāpārtrauc, neskatoties, ka pirms kāzām ar šiem cilvēkiem draudzības saites bijušas ļoti ciešas.
aaa

Avots arī ziņo, ka Megana ļoti rūpīgi cenšas analizēt, kam viņa var uzticēties, lai arī ir ir skaidri zināmi tie cilvēki, kas ir viņas vislabākie draugi – piemēram, viņas labākā draudzene un stiliste Džesika Mulronija, kuru Mārkla nesen apciemoja Kanādā.
sss

Dažādi avoti ziņojuši, ka Meganai ir ļoti sarežģītas attiecības ar viņas tēvu un māsu, kuri turpina izteikt intervijas medijiem.
ddd

Viņas māsa – Samanta Mārkla regulāri publicē informāciju par māsu sociālajos tīklos, atklājot faktus no Meganas personīgās dzīves.
ggg

Taču visticamāk, ka Meganas ikdiena karaliskajā ģimenē pavisam drīz kļūs vēl apgrūtinošāka, jo pavisam drīz ir paredzēta karaliskās ģimenes tūre uz dažādām pasaules valstīm, kas būs veltīta ekoloģiskās vides saglabāšanai, sadraudzības projektiem un militāristu un viņu ģimeņu rehabilitācijai. Pavisam drīz Megana kopā ar savu vīru princi Hariju dosies uz Sidneju.