Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla lūgusi Keitas Midltones palīdzību, lai atjaunotu savu iedragāto reputāciju0

Foto: VidaPress

38 gadus vecā Saseksas hercogiene Megana Mārkla ir sapratusi, ka viņai ir ļoti daudz jāstrādā pie sava imidža, lai iegūtu britu sabiedrības mīlestību. Turklāt viņa izlēmusi sekot vīra brāļa, prinča Viljama sievas paraugam.

Prinča Harija sieva apzinās, cik ļoti pēdējā laikā ir cietusi viņas, kā karaliskās personas, reputācija. Megana ir nolēmusi to mainīt. Viņa ir droša, ka iedvesmojoties no Keitas piemēra, viņai viss izdosies. Saseksas hercogiene jau esot vērsusies pie Keitas un lūgusi viņas palīdzību.

Attiecību sākumā ar princi Hariju Megana Mārkla patiešām bija iekarojusi milzīgu popularitāti visā pasaulē. Taču pēdējie skandāli, kas saistās gan ar viņas nemitīgo protokolu neievērošanu, gan izteicieniem, gan lēmumiem – ceļot privātās lidmašīnās, rīkot karaliskajam mazulim no sabiedrības slēptas kristības utt, ir ļoti iedragājušas viņas reputāciju.

Kā ziņo kāds karaliskajai ģimenei pietuvināts avots, Megana ir atzinusi, ka viņa ir “apmaldījusies”. “Viņa zina, ka viņai ir jāpieņem radikāli lēmumi, lai varētu visu vērst par labu un liktu cilvēkiem atkal sev noticēt,” – teikts izdevumā “Mirror”.

Bijusī amerikāņu aktrise, kura savai aktrises karjerai pielika treknu punktu, kļūstot par prinča Harija sievu, ir gatava labot savas kļūdas. “Megana devusies pie Keitas pēc padoma, jo Keitai vienmēr izdodas būt izsmalcinātai un elegantai. Midltonei piemīt dabas dota intuīcija un viņa daudz vairāk izprot, kā domā briti,” – sacījis karaliskās ģimenes draugs.

Saistītie raksti

Prinča Harija sieva ir pieņēmusi un atzinusi faktu, ka Keita var būt nevis viņas konkurente, bet iedvesmas avots. Keitai, atšķirībā no Meganas, ir milzīga pieredze, ko viņa ieguva jau pirms kļuva par prinča Viljama sievu, jo abu attiecības sākās jau studiju gados, kad Keitai arī jau tolaik tika pievērsta mediju uzmanība.

Zināms, ka Megana jau ķērusies pie lietas – viņa sākusi apgūt etiķetes privātstundas pie pasniedzējiem.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
15 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas