Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla: Keita latiņu ir pacēlusi pārāk augstu, es nespēju viņai līdzināties!0


Keita Midltone, Megana Mārkla un Pipa Midltone apmeklē Vimbldonas tenisa turnīru.
Keita Midltone, Megana Mārkla un Pipa Midltone apmeklē Vimbldonas tenisa turnīru.
Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā Megana Mārkla nemitīgi tiek salīdzināta ar Keitu Midltoni – ne tikai medijos, bet arī ikdienā un pat dažādos saviesīgos pasākumos. Viņa atzinusi, ka viņai ir ļoti grūti konkurēt ar vīra brāļa sievu.

Prinča Harija sieva pārdzīvo to, ka viņu nemitīgi salīdzina ar Keitu, kura ir uzcēlusi latiņu “pārāk augstu”. Megana ironiski atzīmējusi, ka britu sabiedrība Keitu mīl tikai tāpēc, lai salīdzinātu viņas. Saseksas hercogiene apgalvo, ka viņa, atšķirībā no Keitas, britiem ir vajadzīga tāpēc, lai izgāztu savas dusmas, kompleksus un kritiku. “Keitai ir pārāk augsti standarti un tas Meganu dzen izmisumā,” – teicis kāds karaliskās ģimenes darbinieks.

Pa cik Keita Midltone ir dzimusi un augusi Anglijā, briti viņu uztver kā “savējo”. Tajā pat laikā amerikāņu aktrisi viņi nepieņem, jo viņa ir “svešā”.

“Megana jūtas atstumta no šīs sabiedrības. Viņa tur jūtas kā viesis, esot Lielbritānijā. Viņa nemitīgi tiek pakļauta dzēlīgai un nežēlīgai kritikai. Viņas rokas ir “sasietas” un viņa nevar sevi aizstāvēt. Šis periods viņas dzīvē nebūt nav viegls,” – teicis pils darbinieks izdevumam “Us Weekly”.

Saistītie raksti

Megana ir izaugusi Kalifornijā (ASV). Amerikāniete pārcēlās uz dzīvi Londonā tikai pēc tam, kad apprecējās ar Lielbritānijas princi Hariju. “Šīs abas sievietes nāk no dažādām kultūrām un dažādiem sabiedriskajiem slāņiem. Keita labi zina, ka Megana viņai nerada ne mazākos draudus, bet Megana ir pietiekoši nobriedusi, lai saprastu, ka viņas loma karaliskajā ģimenē ir stipri atšķirīga no tās lomas, ko “spēlē” Keita,” – sacījusi Kensingtons pils bijusī darbiniece Diāna Pol Barela.

Vienu no vislielākajām un nežēlīgākajām kritikām Megana pārdzīvoja pēc tam, kad bija devusies kopā ar vīru un dēlu ceļojumā privātā lidmašīnā. Pēc skaļā notikuma Keita Midltone un princis Viljams, savukārt, izpelnījās kārtējo publikas apbrīnu, jo uz savām brīvdienām Skotijā, kuras viņi pavadīja kopā ar bērniem, Keitas mammu Kerolu un auklīti, viņi bija izvēlējušies ekonomiskās klases pasažieru lidmašīnu.

LA.LV Aptauja

Kura no hercogienēm tev simpatizē vairāk?

  • Keita Midltone
  • Megana Mārkla
  • Neviena

LA.lv