Ņemot vērā, ka strauji tuvojas Meganas Mārklas grūtniecības beigu termiņš, izskanējušas vairākas baumas par to, kur Megana laidīs pasaulē savu pirmo bērnu.

Līdz šim tika ziņots, ka Megana plāno neievērot karaliskās tradīcijas un izvēlēties mājdzemdības, taču šobrīd pavīdējusi informācija, ka viņa nolēmusi savu pirmo bērnu laist pasaulē slimnīcā. Saskaņā ar vairāku personu teikto, potenciālo slimnīcu sarakstā, kuras izskatījis karaliskais pāris, neietilpst Svētās Marijas slimnīca Londonā, kurā bērnus pasaulē laida Keita Midltone un savulaik pati princese Diāna.

Šķiet, ka Megana un Harijs kopīgi nolēmuši, ka Megana pirmdzimto pasaulē laidīs slimnīcu Frimley Park vairāku praktisku iemeslu dēļ. Pirmkārt, šī slimnīca atrodas netālu no viņu jaunajām mājām – Frogmoras nama, un tā ir arī daudz pieejamāka nekā Svētās Marijas slimnīca.

Kensingtonas pils preses pārstāvji gan atteikušies komentēt kādu no šiem pieņēmumiem, līdz ar to visi šie fakti, kas saistīti ar Meganas Mārklas dzemdībām, vēl nav oficiāli apstiprināti.